सावधान रहनुहोस्, यो प्रकारका खराबीले खैरो रंगको शर्कराको रूपमा नियमित रूपमा सेतो दानेदार शर्कराको विरोध गरे र पेन्चे पनि अत्यधिक नशे कोइराला छ! पेकियनको सट्टा अखरोटमा पेनचेथ थप्न को लागी नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्, वा यसलाई कुनै नट संग बनाउनुहोस्।
चकलेट पाउडर भएको शर्करा र खैरो बिरुवाको संयोजन संग बनाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1 कप प्याज पाउडर
- 2/3 कप
- भत्काइयो दूध
- 2 कप ब्राउन शर्करा
- 10 चम्मच मक्खन
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- वैकल्पिक: 1 कप कटा हुआ पेकान वा अखरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- Nonstick बेकिंग स्प्रे वा हल्का तेल संग 9 इन्च स्क्वायर प्यान स्प्रे गर्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोको साथमा प्यान गर्नुहोस्। छुट्याइएको।
- पाउडर गरिएको चीनी एक कटोरामा लिनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- एक भारी मध्यम सॉसpan मा, बहाव को दूध, भूरा शर्करा, मक्खन, र नमक जोड्नुहोस। मिश्रणलाई एक फोडामा ल्याउनुहोस्, लगातार घिमिरे। मिश्रणको प्रायः मध्यम र निम्नमा तापक्रम घटाउनुहोस्, जब सम्म क्यान्सर थर्मामीटर (लगभग 25 देखि 30 मिनेट) मा मिश्रण रजिस्टर 236 एफ सम्म पुग्छ, वा जब सम्म कैंडीले नरम बल स्टेसन सम्म पुग्छ।
- एक गर्मीको कटोरा कटोरामा वा भारी कर्तव्य बिजुली मिक्सरको कटोरा घुमाउनुहोस्। पाउडर गरिएको शर्करामा बिरालो, एकचोटि थोपा, त्यसपछि कटोराको किनाराहरू स्क्रैप गर्नुहोस् र पिसाब जारी राख्नुहोस् जब सम्म मिश्रण र मोटो हुन्छ। यदि प्रयोग गरिरहँदा, वेनिला र कटा नटमा बिस्तारै हरायो।
- तयार प्यानमा फैलिनुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नुहोस् वा फर्म सम्म।
- प्यानबाट निस्कनुहोस् र प्लास्टिक बन्द गर्नुहोस्। साना वर्गहरूमा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |