यो आधारभूत शाकाहारी र भेग गुरुङ नुस्खाले स्वाद र अजल सहित ताजा जडी बूटीहरू प्रयोग गर्दछ, धेरै स्वाद प्राप्त गर्न। शाकाहारी या शाकाहारी लेलेली ढक्कन वाला नुस्खा , मासुदार आलु र बेशक, तपाईंको शाकाहारी धन्यवाद मा टोफर्की संग जाने को लागि तपाईंलाई राम्रो गुरु को आवश्यकता हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप शोर (सब्जी)
- 1 चम्मच सोया सस
- 1/2 चम्मच अजवा (ताजा, मिनी)
- 1/2 चम्मच ऋषि (ताजा, मिनिमेटेड)
- 1/4 चम्मच थिम
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 2 चम्मच मकई स्टार्च (2 चम्मच पानी मा भंग भयो)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच खमीर (पोषण)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सब्जीको भित्ता एक मध्यम बर्तन वा ठूलो कुर्सीमा सिमरमर ल्याउनुहोस्।
- सोया सस र जडीबुटीहरू थप्नुहोस्।
- उकालोमा गर्मी कम गर्नुहोस्, त्यसपछि धीरे-धीरे कस्टस्टार्क र पानीको मिश्रण जोड्नुहोस्, लगातार मोटो पार्दै हिउँदिरहन्छ।
- केही मिनेटको लागि मोटो नहुन अनुमति दिनुहोस्, र यदि चाहिएको पोषण खमीर थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 7 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 199 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |