यो पुरानो प्रजनन शाकाहारी बेक्ड गोभी क्यासेरोलले एक ग्रीटिङ्ग जस्तै आधुनिकतामा मोडिदिएको ब्रेडक्रम्ब र पिघलादार कारीगर पनीर संग हुन्छ। गोभीले स्टोभेटोप धकेलेको छ, त्यसपछि ओभरमा पकाएको सरल शाकाहारी साइड क्यासेरोल डिश।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो टाउको
- गोभी
- 1 सानो प्याज
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 2 चम्मच जैतून का तेल, मक्खन वा मार्जिन
- 1/3 कप पानी वा सब्जीको शरिर
- 1 चम्मच आउँ 1/4 कप दूध वा सोया दूध मा भंग भयो
- 1/3 टेस्प समुद्री नमक वा कोसर नुन
- 1/3 कप
- ग्रेटेड पनीर (फन्टिन, ग्रुरीरी वा बकरी गौडा कोसिस गर्नुहोस्)
- 1/4 कप
- breadcrumbs
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 एफ सम्म र हल्का तेल 9 9 "x12" क्यासेरोल डिश।
- गोभीले गोठालोलाई जान तयार पार्न को लागी तयार गर्न, त्यसपछि यसलाई अलग गर्नुहोस्।
- एक ठूलो स्किलेट वा प्यान्टमा प्यान्टमा, दुई मिनेटको लागि जैतूनको तेलमा प्याज र लसुनलाई तातो बनाउनुहोस्, तिनीहरूलाई केही टाउको सुरु दिन। गोभी जोड्नुहोस्, जैतून को तेल संग कोट गर्न को लागी उत्तेजित गर्दछ। अर्को मिनेट वा दुईको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्, हिसाब गर्नुहोस्।
- प्यानमा 1/3 कप पानी वा सब्जी श्वेत थप्नुहोस्। एकपटक पानी सिमिलो भएपछि, सोया दूधमा भंग भएको आटा जोड्नुहोस्। नमकको बिट संग सिजन, र एक सिम लाग्ने, प्रायः हिउँदिरहन्छ। अन्य केही मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्, जब सम्म चटका प्रायजसो टाढाको छ।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र मिश्रणलाई तयार क्यासरोल वा बेकिंग डिशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। ग्रेटेड पनीर र रोटीको टुक्रा र थोपा नमक र कालो मिर्चको साथमा, यदि तपाई चाहानुहुन्छ भने।
- 20 मिनेटको लागि कवर, र पकाउनुहोस्। अनलक गर्नुहोस्, तरल 10 देखि 15 मिनेट सम्म पुग्नुहोस् जब सम्म तरल अधिकृत हुन्छ।
यो गोभीका क्यासेलले केही समयको साथमा राम्रो काम गरिरहेको छ र बाँकी तरल वाष्पेट गर्न अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 118 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 276 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |