लसुन र जडीबुटीको रूख संग यो भेडाको यो सुगन्धित र निविदाको भुमि रैक छुट्टिने वा विशेष अवसरको लागि उत्सव र सुरुचिपूर्ण प्रवेश गर्दछ। तपाईंको कसाईलाई "फ्रान्सेली" लाई तपाइँको क्लासिकबाट सोध्नुहोस् एक क्लासिक प्रस्तुतिको लागि तपाईंको लागि रैकहरू (शीर्ष जोडाको हड्डीबाट फैट र मासु हटाउनुहोस्)। यो भुटानी पिन्टो नोयर रेड वाइन कमेन्ट सस वा मिन्ट चटनी संग प्यारामा सेवा गरिन्छ। ठूला पक्षहरूमा ओवन भुटेको मीठो आलु र हरियाली फलहरू वाइल्ड मशरूमहरू छन् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 भेडा रैंब (8 रिब्स प्रत्येक प्रत्येक), छायांकन र "फ्रेन्सिड" *
- सागरको नमक र ताजा जमीनको काली मिर्च
- 3 चम्मच राम्रो गुण जैतून को तेल
- 1/4 कप पतला कटा ताजा फ्लैट-पत्थर अजल
- 1 चम्मच पतला ताजा गुलाबी कटाई
- 1 चम्मच पतला तातो ताजा थिम
- 1 ठूलो खट्टा, धेरै राम्रो कटा
- 2 ठूलो लौह लसुन, धेरै राम्रो कटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्चको साथमा भेडाको भेडा। एक अर्ब 1 सय आम्दानी तेल, अजवा, गुलाबी, थिम, सुँगुर र लसुन एक मोटो पेस्टमा हल। (वैकल्पिक रूपमा, एक मिनी खाना प्रोसेसर मा मिश्रण)। सबै टाँस्नुहोस् र पेस्टको साथमा 30 मिनेटको लागि बस्न अनुमति दिनुहोस्।
- थियौं ओवन 425 डिग्री।
- शेष 1 ½ चम्मचों जैतून का तेल को एक ठूलो, भारी skillet मा ऊंची ज्वाला मा गरम। दुवै पक्षमा खैरो लेबर एक ब्राउन क्रस्ट नभएसम्म, प्रत्येक पक्षमा लगभग 4-5 मिनेटमा सुरु हुन्छ।
- भेडाको छेउमा लैब रैक एक पकाउने प्यानमा ट्रांसफर गर्नुहोस्। 20-25 मिनेटको मेहनत गर्नुहोस् जब सम्म तुरुन्त पढ्ने थर्मामीटर को रैक को केन्द्र मा सम्मिलित छ 130 डिग्री (मध्यम-दुर्लभ) सम्म पुग्छ।
- रैक्स ट्रान्सफर बोर्डमा पठाउनुहोस्। भेडा 5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिनुहोस्। हड्डीहरू बीचमा काँटमा काटेर च्यापमा राख्नु।
* टिप्पणीहरू: सामान्य रूपमा 3 चोप्स प्रति व्यक्तिलाई अनुमति दिन्छन्, किनकि तिनीहरू धेरै सानो हुन्छन्। नुस्खा वृद्धि गर्न वा तदनुसार घट्न सकिन्छ।
प्रतिलिपि अधिकार 2011 जेन होय द्वारा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 361 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 97 मिलीग्राम |
| सोडियम | 122 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 27 जी |