टर्कीको हल्का स्वादले यो टर्की जारकी नुस्खाको एक राम्रो सुरुवात बिन्दु बनाउँछ। टर्कीले पनि बीफ जर्कीलाई भन्दा केहि को लागि स्वस्थ विकल्प बनाउनु भन्दा मोटो मा कम छ। मसाले समायोजन गर्न आफुलाई आफ्नै स्वादको लागी महसुस गर्नुहोस्। यदि तपाईं एक निर्जलीकरणको स्वामित्व छैन भने, तपाईं तल्लो तहमा आफ्नो ओवन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ र वायु सर्कलको लागि ओवनको ढोका थोडा बायाँ छोड्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच तरल धूम्रपान
- 2 चम्मच सोया सस
- 1/4 चम्मच Tabasco सस (वा स्वाद)
- 1/3 कप Worcestershire सॉस
- 1-1 / 2 चम्मचहरु स्केचिंग तरल पदार्थ
- 2 चम्मच हल्का ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1 पाउन्ड टर्की मासु (कटाई पतली)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो तरल धूम्रपान, सोया सॉस , ट्याबोसो सॉस, वर्कस्टर्सशायर चटनी , मेक्टिइट स्वाद, प्याज पाउडर, लसुन पाउडर, र ठूलो जिप-शीर्ष थलोमा कोसर नमक लाई जोड दिनुहोस्।
2. अन्न , मुहर, र सबै मासु कोट गर्न को लागी स्ट्रिप्स थप्नुहोस। बैग पुन: खोल्नुहोस्, सबै हावा निचोड, पुनःबनाउनुहोस्, र 12 देखि 24 घण्टा सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
3. टर्की को स्ट्रिप्स अचार देखि हटाउनुहोस् र एक पेपर तौलिया संग धीरे अतिरिक्त नमी को बंद गर्नुहोस।
एक पातमा प्लेस स्ट्रिप्स, बीच स्पेसको साथ, डाइडिइड्रेटर रक्समा। डेराइड्रेट टर्की जेरीलाई छाला र चिसो नभएसम्म तर तुरुन्तै कुरकुरा नपाउँदा जबरजस्ती।
4. फ्रिजमा सील गरिएका थलहरूमा फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 155 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,630 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 17 जी |