मैनहट्टन लाइट स्टोरी एक ककटेल हो जुन मैनहट्टन जस्तै पारंपरिक पेय को नयाँ अर्थ दिन्छ। यहाँ, खाडी परिमार्जित भूमिका लिन्छ जुन वरमाउथ सामान्यतया गर्दछ र अदरक रक्सी ( डोमिनिन डी क्यान्टेन ) लाई मीठा भूमिका लिन्छ।
न्यूयर्क व्हिस्की टुथिलटाउन आत्माओं द्वारा उत्पादित गरिएको थियो र ती उत्कृष्ट नयाँ कलात्मक व्हिस्की मध्ये एक छ जुन तपाईले यो कारीगरीको लागि प्रयास र प्रशंसा गर्नु भएको छ। यद्यपि उनीहरूले अब त्यो विशेष व्हिस्की बनाउँदैनन्, हडसन लेबल अन्तर्गत अन्य राम्रा विकल्पहरू छन्।
मलाई लाग््छ कि सबै संग, "प्रेम कथा" यहाँ स्वाद को विवाह छ जुन कुनै सांस्कृतिक सीमाहरु लाई जान्दछन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस न्यूयर्क व्हिस्की
- 1 औंस सुखा
- खातिर
- 1/2 औंस अदरक तरकारी
- 2 ड्यास
- Peychaud बिटरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइसकिएको गिलासमा बत्तीमा भरिएको सामग्री डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक नारंगी छील संग गार्निश।
(Tuthilltown आत्माओं देखि पकाने को विधि)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 54 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |