यो सूखे सेब संग बने पुराना पुराना तली सेब पाई को लागि एक नुस्खा हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सूखे सेबहरू
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा (सिफेट वा हिउँद गर्नु भन्दा पहिले)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 3 चम्मच मक्खन
- 1 अण्डा (पीटा)
- 1/2 कप दूध
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 चम्मच शुगर
- 1 कोटा तेल (को लागि
- गहिरो फ्राइङ )
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीको साथ सूखे सेबहरू राख्नुहोस्; घन्टी, कवर, 30 देखि 40 मिनेट सम्म। निकास र ठिक गरौं।
- एकसाथ आउँदो, नुन, र बेकिंग पाउडर मिलाउनुहोस्; मक्खन अण्डा र दूध थप्नुहोस् एक नरम आटा बनाएर मिश्रण गर्नुहोस्। रोल आटा बाहिर निलो र 4 सर्कलमा 5 इन्च व्यास व्यास गर्नुहोस्।
- नटामिन, दालचीनी र चिनो जोड्नुहोस्।
- प्रत्येक सर्कलको केन्द्रमा 1/2 कप सूखे सेब राख्नुहोस्, चिनीको 1 चम्मचको साथमा छिन्नुहोस्, त्यसपछि माथि गर्नुहोस्। कालीको साथ सानो दूध र मुहर संग गीले किनार।
- गहिरो फ्राइरमा सुनको खैरो नभएर लगभग 370 डिग्री फ्रिज गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली। क्रीम वा आइस क्रीम संग सेवा गर्नुहोस्।
4 तलीको सेतो पाई बनाउँछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
फ्रिज बिस्कुट संग सजिलै फ्रिज एप्पल Pies
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 289 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 84 मिलीग्राम |
| सोडियम | 530 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |