सुँगुर वा पोर्क चोप्स, एक भुना, वा पकाएको ह्यामको रूपमा यी साधारण दक्षिणी फ्रिड सेब को सेवा गर्नुहोस्, वा उनीहरूको ठूलो नाश्ता वा ब्रंचको साथ मजा लिनुहोस्। उनीहरूले हार्दिक नाश्ता क्यासरोल , फ्रांसीसी टोस्ट , वा पेनकेक्सको लागि एक राम्रो संगोष्ठी बनाउँदछ।
तिनीहरू उत्कृष्ट मिठाई डिश पनि गर्छन्। आइसक्रिमको स्कूपको साथमा न्यानो पार्नुहोस् वा व्हीप्ड क्रीमको साथमा शीर्ष सेबहरू वा दालचीनी र चिनोको मिश्रणसँग टाँस्ने र छिटो घुमाउनुहोस् ।
यो बनाउन एक सजिलो डिश हो, र ताजा सेब को वर्ष को कुनै पनि समय प्रयोग गर्न को लागि एक स्वादिष्ट तरीका। स्याउले थप रस्टिक र परम्परागत डिशको लागि पेलोहरूसँग पिक्सेल वा बायाँ हुन सक्छ। यस संस्करणमा दालचीनी र नाटाम समावेश गर्दछ, तर तिनीहरू मसाले वा ट्याक्सीमा एक्लै बिना तयार हुन सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 मध्यम दादी स्मिथ सेब (वा रातो रातो स्याउ, जस्तै योनाथन वा कर्टर्ल्याण्ड)
- 1/4 कप मक्खन
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/8 चम्मच अखरोट
- 2 देखि 3 चम्मच पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्याउ छान्नुहोस्, यदि चाहियो। तिनीहरूलाई कोर गर्नुहोस् र त्यसपछि तिनीहरूलाई पासा गर्नुहोस् वा तिनीहरूलाई पतली, वर्दी भेडाहरूमा काट्नुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, पतली सर्कलहरू बनाउन क्रमाईक सेबहरू पार गर्नुहोस्।
- एक भारी कुखुरामा मक्खन पिउने या मध्यम गर्मी मा प्यान साईन। जब मक्खन पिघेको छ र फोम सुरु हुन्छ, कटा वा कटाई सेब, भूरी शर्करा, दालचीनी, नटमे, र 2 वटा चम्मच पानी थप गर्नुहोस्।
- 15 देखि 20 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, प्रायः उत्तेजित गर्दछ, वा जब सेबहरू निविदा हुन्छन् र सिगारको मिश्रण सिरप्य भइसकेको छ। स्याउको केहि किस्महरू तिनीहरूको आकार अरू भन्दा भन्दा राम्रो छ। आवश्यक भएमा प्यानमा थप पानी थप गर्नुहोस्।
भिन्नता
- पानीको ठाउँमा 2 वटा चम्मचको नीलो काली प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 120 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |