यो kołaczki आटा नुस्खा केवल तीन सामाग्री - खट्टा क्रीम, मक्खन र आटा संग बनाइन्छ।
आटामा कुनै अण्डाहरू छैनन् र यसले फ्लाकी कुकी उत्पादन गर्दछ जसले तपाईंको मनपर्ने भरिएको भर्न सक्छ।
यहाँ छनौट गर्न थप kołaczki व्यञ्जनहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप आउँ (सबै उद्देश्य)
- 12 औंस / 3 लक्जरी / 1 1/2 कप मक्खन (ठंड)
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- गार्निश: फलफूल र मीठो पनीर रोज्ने छनौट वा
- चेक मिठाई रोल भर्ने
- Garnish: कन्फेक्शनर्स 'शाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा, पाई आटाको लागि आटामा मक्खन काट्नुहोस् जब सम्म सानो मासु जस्तो देखिन्छ। खट्टा क्रीममा हलचल, राम्रो मिश्रण।
- ताप ओवन देखि 350 एफ विभाजन आटा आधा मा, प्लास्टिक मा लपेटो र 3 घण्टा सम्म फ्रिज हुन्छ।
- एक समय मा आटा बाहिर एक टुकडा लिनुहोस्। हल्का फलाम गरिएको सतहमा रोल 1/8 इन्च मोटाईसम्म।
- एक ठूलो राउन्ड कुकी कटर वा कफी कपको साथ काट्नुहोस्। 2 चम्मच भरिएको केन्द्र भर्नुहोस्। सबै चार पक्षहरू ल्याउनुहोस् र बन्द गर्न चुम्बन गर्नुहोस्। बाँकी आटा र भरिएको साथ दोहोर्याउनुहोस्।
- 12 देखि 15 मिनेटको किक गर्नुहोस् वा कुकीको तल भर्खरै मात्र खैरो हुन्छ।
- धातु स्पटुलाको साथ प्यानबाट हटाउनुहोस् र तार रैकहरूमा ठोक्नुहोस्।
- एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। कन्फेक्शनर्सको चिनीसँग धमिलो जब सेवा नपुगे पछि तयार हुनाले यो कुकुरले बनाउनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 128 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |