यो जापानी सुँगुरको चोकमा चावलले परम्परागत सब्ज र सिजनहरू समावेश गर्दछ, प्याज, गाजर र हरियो काली मिर्च सहित। अर्को पटक सँगै फ्याँक्नुहोस् तपाईसँग केही अग्ताउमी भत्केको चावल र डिश तपाईंको अर्को परिवारको खानेकुरा वा बत्ती किस्मतमा हिट हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप भाँचिएको जापानी चावल
- 1/4 कप कटा प्याज
- 1/4 कप कटा गाजर
- 1/4 कप काटा हरियो मिर्च
- 1/3 कप diced हम / पोर्क
- 2 अण्डा, पीटा
- 1/2 चम्मच लसुन नमक
- 1 चम्मच चिकन बलुआ पाउडर
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच वनस्पति तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक चम्मचमा एक चम्मच तेल या उच्च गर्मी मा एक ठूलो कुखुरा गरम।
- भोकमा अचम्मको अण्डा।
- गर्मी रोक्नुहोस् र होकमा प्लेटबाट प्लेट लगाउनुहोस्।
- उच्च गर्मीमा wok मा 1 चम्मच तेल। साउत सब्ज र हम नरम नभएसम्म।
- लसुन नमक र चिकन बेल्युल पाउडर छिटो।
- चावल जोड्नुहोस् र हलचल-फ्राइ राम्रो।
- खरानीको अण्डा थप्नुहोस् जुन चावल मिश्रणको पकाएर पकाइएको थियो र सँगै मिलाउनुहोस्।
- तल्लो तलको तल निलो पार्नुहोस्, सोया सॉस डाल्नुहोस् र छिटो हलचल।
- गर्मी रोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 873 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 218 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,711 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 160 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 25 g |