तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 pita pockets
- 4 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच zaatar
- वैकल्पिक: चुरोट नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओरेथ ओपन 375 डिग्री फारेनहाइट सम्म।
- स्लाइस पिटा खुला छ ताकि एक छेउ सुचारु हुन्छ र अर्को छेउमा नराम्रो हुन्छ। कुकी पानामा खुसी पक्षको साथ खुला खुट्टा राउन्ड राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा तेल र झटका मिलाउनुहोस्। यदि चाहियो भने नमकको एक चुन्च थप्न सकिन्छ।
- Zaatar र तेल मिश्रण संग पिटा राउन्ड को कुनै न कुनै तिर ब्रश।
- टोस्ट पेटा जेटको साथ लगभग 6-8 मिनेटको लागि वा हल्का खैरो रंगमा।
ZATATAR: जस्टार एक स्पाइस मिश्रण हो जो इजरायल मा लोकप्रिय मासु र फ्लैट ब्रेड को लागि लोकप्रिय छ। आज धेरै धेरै कोसर वा मध्य पूर्वी भण्डारहरूमा तयार zaatar भेट्टाउन सकिन्छ। तपाईं आफ्नो आफ्नै zaatar यो नुस्खा संग बनाउन सक्नुहुन्छ।
VARIATION: प्रत्येक पिता राउन्ड आधा घेराहरूमा 10 पट्टिहरू बनाउन वा 20 त्रिकोणहरू बनाउनका लागि क्वार्टरमा राख्नुहोस्।
सुगन्धित सेवाहरू: टोस्टेड पिराको न्यानो वा कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्। इजरायल वा ग्रीक सलाद संग रोटी को सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 136 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |