पापा र यो अमीर
आइसक्रीमको लागि एक उष्णकटिबंधीय स्वाद लिन्छ। यदि तपाइँसँग ताजा
पप्यानाको पहुँच छैन भने, ताजा 1/2 देखि 2 कप ताजा
खुट्टाहरू वा चित्रकलाहरू प्रतिस्थापन गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप शर्करा (सेतो, दागिएको)
- 2 अण्डा (पीटा)
- 1-3 / 4 कप भारी कफी क्रीम
- 1 पापी पपाया (खुलिएको, बीउ, र कटाई)
- 1 ताजा चूना (निर्देशनहरू हेर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी saucepan मा शर्करा, अण्डा, र क्रीम संग एक साथ। चम्मच कोट कोट गर्न को लागि कटाई सम्म, हलचल, जबकि कम गर्मी मा कुक। फोडा नगर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र लुम्बिनीलाई ठुलो पार्नुहोस्, कहिलेकाहीँ छालालाई रोक्न उत्प्रेरित गर्छ।
- पापिल्यालाई धातु ब्लेड वा भारी शुल्कको साथमा राखिएको कटोरामा राख्नुहोस्।
- गितटरको प्रयोगबाट छाती हटाउनुहोस्, त्यसपछि नीलोको रस। पपीया र प्रक्रियालाई एक पिएटमा जेस्ट र रस थप्नुहोस्।
- पापाया शुद्धेले मोटो क्रीमलाई थप गर्नुहोस्, राम्ररी गठबन्धन गर्न उत्प्रेरित गर्छ।
- आइसक्रीम मेशिनमा राख्नुहोस् र निर्माताको म्यानुअल को अनुसार फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 314 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 111 मिलीग्राम |
| सोडियम | 42 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)