नामित एप्लेटनी एप्पल मार्टिनीको गैर-अल्कोहल संस्करण हो। जब तपाइँ नामित चालक हुनुहुन्छ भने ती चीजहरूका लागि एकदम सही छ, पेय जस्तो महसुस नगर्नुहोला, वा जब तपाईं सजिलै बिना ब्रेक बिना ककटेल चाहानुहुन्छ।
मिक्स एक सजिलो छ जुन स्याउको कासको सानो सानो र खट्टा थपिन्छ। यदि तपाइँ मनपराउनुहुन्छ, यो गिन वा वोडाका पनि जोडेर स्पाकिङ गर्न सकिन्छ, यद्यपि यसले "नामित" उद्देश्यलाई हराउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- स्याउको रस (ताजा प्रेस)
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1/4 औंस नींबू रस
- गार्निश: शर्करा (रोमका लागि)
- गार्निश: 1 सेतो टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिनियाँसँग एक ठुलो ककटेल ग्लास रिम ।
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- तयार गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- स्याउको टुक्राको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: CocktailTimes.com
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 1 g |