Fiddlehead ferns को लागि मौसम सामान्यतया एकदम छोटो छोटो छ। यो सजिलो नुस्खाको साथ तपाईंको ढोका को pickling भाग द्वारा अन्तिम बनाउनुहोस्। त्यसो भए उनीहरुसँगको सम्बन्धको बारेमा जानकारी गराईएको छ। यदि तपाइँ मनपर्यो भने, नुस्खा दोहोर्याउनुको लागी महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 बजे। fiddleheads
- 1 Tbsp। नमक
- 1 - 1 1/2 1 कप साइडर सिरका
- 1 कप शर्करा
- 1/8 टस्पेस। दाँतको बीउ
- 1/8 टस्पेस। पुरा सबैस्पेस
- 1/8 टस्पेस। काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक फोडामा पानीको ठूलो बर्तन वा केनिंग केतली ल्याउनुहोस्। साथै, एक सानो बर्तन वा मध्यम सॉसpan पानीको भरपूर फोडामा ल्याउनुहोस्।
- पानी पानीको फोडामा आउँदै गर्दा, fiddleheads बाट कुनै पनि भूरा शाफ्ट सफा गर्नुहोस् र कुनै पनि भूरा या झुर्रिएको छोरो छोप्नुहोस्।
- जब सानो बत्ती उबलिएको हुन्छ, पोलमा नमक थप गर्नुहोस्। साफ fiddleheads मा डंप र 5 मिनेट को लागि उछाल। जब तिनीहरूले फोडा गरे, बर्फको पानीको ठूलो कटोरा तयार पार्छन्। Fiddleheads नाली र तिनीहरूलाई बर्फ पानी मा डुब्न। तिनीहरूलाई वरिपरि पूर्णतया तिनीहरूलाई ठुलो पार्नुहोस् र तिनीहरूलाई फेरि निकास गर्नुहोस्।
- एक पित्ता आकार जारमा ब्लान्कोड, ठोक्किलो, र डाउल्ड फ्र्रेडहेड्स प्याक गर्नुहोस्। कवर गर्न को लागि fiddleheads मा पर्याप्त साइडर सिरका डालो। सिरका बाहिर एक सानो ससनीमा फाल्नुहोस्। चीनी, दाईको बीउ, सबैस्पिस र सिरकाको काली मिर्च जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- फेडहेडहेडमा सिरका मिश्रण डाल्नुहोस्। जारलाई ठोक्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि उबलते पानीको ठूलो बर्तनमा प्रक्रिया।
- जार ठोक्क बस्न दिनुहोस्। अन्धकारमा कम्तिमा 2 हप्ता र भण्डारण गर्नुअघि 6 हप्ता सम्म भण्डार गर्नुहोस्। एक पटक खोलिएको ताजा।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 253 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,789 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |