स्पेगेट्टी सस र क्लासिक लासाग्ने चीजको एक जार र सिजनले यसलाई एक स्वादिष्ट भोजन बनाउँछ, र ढिलो कुकरले यसलाई तयार गर्न र पकाउने एक तस्वीर बनाउँछ।
लसुन रोटी र एक साधारण फिसलिएको हरी सलाद वा एक सीजर सलाद संग यो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 ठूलो प्याज (पतला कटाई)
- 2
- लसुन लौह (कुचल र मिनी)
- 1
- ठूलो जार स्पैग्टीस चटनी (जस्तै 1 लेबीमा रग जस्तै 10-औंस जार)
- 1 (8 औंस) प्याकेज न्युलिल लासागना नूडल्स
- 16 औंस मोजर्जेला पनीर (टुक्रा)
- 1 पाउण्ड रिकोटा पनीर
- 1/4 कप दूध
- 1 अन्डा
- 1/2 कप पिर्मेसन पनीर (टुक्रा)
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा, प्याजको साथ मासुको मासु खान्नुहोस् जब सम्म गोडा अब गुलाबी छैन। लसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामो खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्। कुनै पनि चिसो निकास गर्नुहोस्।
- भूरीकृत जमीन बीफ मिश्रण को लागि स्पेगेटी सॉस जोडें। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- एक अलग कटोरा मा राम्रो तरिकाले मिश्रित र चिकनी सम्म रिकोटा पनीर, दूध र अण्डा को मिश्रण गर्नुहोस। मोजजारेल पनीर र पिर्मेसन जोड्नुहोस्, राम्ररी मिश्रण गर्दै।
- सब्जीको छोटो संग सुस्त कुकर क्रकरी घुसाउनुहोस् तल र तिरल्लो भाग।
- ढिलो कुकरको तल मा मासु र सस मिश्रण को एक चौथाई राख्नुहोस्। माथिको नोडलको तह राख्नुहोस् (यदि आवश्यक भए तोड्नुहोस् वा काट्नुहोस्)। पनीर मिश्रणको एक-तिहाई माथिको माथि राख्नुहोस्। चटनी, नूडल्सहरू, अन्य 2 तहहरूका लागि पनीर दोहोर्याउनुहोस्। मासु सस संग माथि।
- 4 देखि 6 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस् नूडल्स निविदा हुन्छन्।
नोट: तपाईले मनपर्ने अर्को संस्करण मेगको क्रक पोट लसगना हो । सिजनहरू समान छन् तर यसलाई पनीर पनीर र एक घरको टमाटर चटनीको साथ बनाइएको छ। ढिलो कुकरको लागि चारका लासागना इटालियन सॉसेजको साथ बनाइएको छ, र फ्रान्कको क्रक पोट लासागना गाउको माटो र साउज दुवै संयोजन संग बनाइएको छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- पसंदीदा माटी Lasagna पकाउने - एक ओवन बेक्ड नुस्खा धेरै मासु र पनीर संग।
- सही स्पिनच Lasagna - एक उत्कृष्ट शाकाहारी छनौट र सधै हिट!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 870 |
| कुल मोटा | 40 जी |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 206 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,254 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 62 g |