फ्रैंकको मासुले लासागना लासागना नूडल्स र टमाटर चटका साथ मैदान मासु र स्याउज संग बनाइन्छ। पनीर, चटनी र मासु पकाउने नूडल्ससँग मिल्दो हुन्छ।
यदि तपाईं तहमाला लासागना चाहनुहुन्छ भने, मासु र चटनी मिश्रण र नाउले र पनीर संग तह मात मिलाउनुहोस्। लेयर गरिएका लासागना निर्देशनहरूको लागि विशेषज्ञ सुझावहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (10-औउन्स) प्याकेज व्यापक लासागना नूडल्स (सानो टुक्रामा भाँडामा)
- 1 पाउन्ड दुबारा मैदानको दौर (वा चक)
- 1 पाउन्ड मिठो
- इटालियन सॉसेज
- 1/2 कप कटा प्याज
- 3 लौह लसुन (कुचल)
- 12 औंस मोज़ासेला पनीर (टुक्रा)
- 12 औंस रिक्ति (वा पनीर)
- 1 (28 औंस) spaghetti चटनी सक्छ
- 1 चम्मच
- तुलसी
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 1/2 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- केवल निविदा नभए प्याकेज निर्देशन अनुसार कुक लासागना पास्ता नूडलहरू; राम्रो तरिकाले नाली
- हल्का रूपमा निलो कुकर क्रकरी घुसाउने पक्षहरू र छेउहरू छेक्छ।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेट राख्नुहोस्। गन्तव्यमा गन्तव्य मासु र साउसेजलाई पखाल्नुहोस् र गुनगुना नभएसम्म कुकुर, प्रायः अँध्यारो पार्नुहोस्। प्याज र लसुन जोड्नुहोस् र 2 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली।
- तयार गरिएको ढिलो कुकरमा खरानी मासु मिश्रित ट्रांसफर गर्नुहोस्। पकाएको टूटा लासागना नूडल्सहरू र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- आवरण, LOW मा 4 देखि 5 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- लेयर गरिएको Lasagna: वैकल्पिक रूपमा, एक कटोरामा, चटनी मासु मिश्र मिश्रण, चटनी, तुलसी, मरिच र अजवाली संग मिश्रण। हल्का ढिलो कुकरमा मासु मिश्रको एक-तिहाई राख्नुहोस्। नूडल्स को एक-तिहाई माथि, त्यसपछि रिकोटा, त्यसपछि मोजजारेला पनीर । पनीरको साथ समाप्त हुँदै दुई तहहरू दोहोर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1056 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 164 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,70 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 84 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 72 g |