धेरै कच्चा भोजन व्यञ्जनहरूले नामा शोओयलाई प्रयोग गर्दछ तापनि यो वास्तवमा कच्चा छैन। जापानी नामाको मतलब कच्चा छ । तर शब्द को संकेत छैन कि तरल कहिल्यै उच्च गर्मीको अधीनमा रह्यो, केवल त्यो टाँसिएको छैन। अल्लाह, शुद्ध कच्चा खाना पकाउने , साथसाथै ग्लुटेन-मुक्त आहारहरूमा, एउटा विकल्प चाहिन्छ। सागरको नमक सुगन्धको लागि सजिलै संग प्रतिस्थापित हुन सक्छ, तर त्यहाँ गहिरो, अधिक गहिरो स्वाद छ। धेरै कच्ची समुदायमा पोर्टेबेलो मशरूम प्रयोग गर्दै छन्, यस नुस्खाको रूपमा, यो अनियमित स्वादको पुन: सिर्जना गर्न।
यो पनि हेर्नुहोस्: के तपाईंको कच्चा खाना वास्तवमा कच्चा छ?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो पोर्टेबललो मशरूम
- 1 चम्मच समुद्र नमक
- 2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
1/2 वटा पानीको साथ ब्लेंडरमा मशरूम र नुन राख्नुहोस्। 10 सेकेन्डको लागि उच्च स्पीडमा मिश्रण गर्नुहोस्, मिश्रणलाई जारी राख्दा हालैको बायाँ पानी माथि बढाउनुहोस्। तपाईं कुनै मशरूम कुञ्जी हटाउन तरल रोक्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 218 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |