उत्कृष्ट भारतीय खानाको लागि बाहिर जाने आवश्यकता छैन। यी सब्जी समुलोहरू अति सजिलो छन्। र भित्तामा उनीहरूले शुद्ध रूपमा प्रमाणित गर्दैनन् (तिनीहरू आटा बनाउने आवश्यकतालाई हटाउन पफ पेस्ट्रीको साथ बनाइएका छन्), तिनीहरू धेरै स्वादिष्ट छन्!
गोर मस्ला धेरै मसलाहरु को एक संयोजन हो: धनिया, जीरा, लौंग, काली मिर्च, गृहिणी, दालचीनी र बे पत्ते। तपाईं यसलाई धेरै ठूलो सुपरमार्केट वा पेट्रो मार्केटमा किन्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप खुट्टा, क्यूब्ड आलु (प्रशीतित आलुहरू प्रयोग गर्नुहोस्, जस्तै सिपालु आलुको समय बचत गर्नका लागि)
- 2 tablespoons। क्यानोला तेल
- 1 सानो प्याज, पतला कटा
- 3/4 कप जमे भएका मटर र गाजर
- 1 चम्मच गेराम मसला
- 1/2 चम्मच करी पाउडर
- कोसर नमक स्वाद
- 1 पाना फ्रोजन पफ पेस्ट्री
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्रीजरबाट पफ पेस्ट्री हटाउनुहोस् र यसलाई कोठाको तापमानमा लगभग 40 मिनेटमा बस्न दिनुहोस्। Preheat ओवन 400 डिग्री एफ।
- आलुहरू एक माध्यम सससेनमा राख्नुहोस्। पानीसँग पूर्ण रूपमा ढाक्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि मध्यम कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्। 10-15 मिनेटमा काँटा टेंडर नभएसम्म सिमाना दिनुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा हीटको तेल। प्याज जोड्नुहोस् र नरम नभएसम्म, 4-5 मिनेट।
- मटर र गाजरहरू, ग्याँस मसला र करी पाउडर कुञ्जीमा थप्नुहोस्। 3-4 मिनेट कुक गर्नुहोस्। आलु र नुन थप्नुहोस्। कुकुर, हिउँदो, रमाईलो नभए सम्म अर्को 2-3 मिनेट। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- तपाईंको काम सतहको छेउमा पानीको सानो कटोरा र एक पेस्ट्री ब्रश राख्नुहोस्। पाक कला पेपर वा खाना पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे पाना राख्नुहोस्। हल्का फलामको सतहमा, अचेल पफ पेस्ट्री। 9 बराबर आयताकारहरूमा काट्नुहोस्।
- प्रत्येक आयत को केन्द्र मा लगभग 1 चम्मच भरने को ठाँउ राख्नुहोस। पानीमा पेस्ट्री ब्रश डुबाउनुहोस्, र गीला एक लामो साइड र प्रत्येक आयतको एक छोटो भाग। भर्खरको रूपमा त्रिभुजको रूपमा भर्न भर्नुहोस्।
- तयार पाक पानामा नमूनाहरू राख्नुहोस्। सुनको भून सम्म 15 देखि 20 मिनेटको बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 444 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 250 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |