जापानमा, काब्याकी माछा पकाउनको लागि एक सामान्य तरिका हो, विशेष गरी ईल ( अनगा )। तैयारी तितलीय, गट्टे र डाइबिङ्गिङ माछा मा प्रवेश गर्दछ, र त्यसपछि फिलेट को टुक्राहरु मा स्केर्स मा धागा गर्न को लागी। माछाको टुक्राहरू एक मीठा सोया सस-आधारित शीशामा डुबाइन्छ, कबीकीकी सस भनिन्छ, जुन टरीयाकी सससँग धेरै नै छ। त्यसपछि फिलेटहरू ग्रिल भएका छन् वा ब्रेकिएको छ, चटनीले स्वादयुक्त क्रिसमस बाहिरी बनाउँछ।
यद्यपि यो चटनी पारंपरिक रूपमा छ र प्राय: अक्सर ईल संग सेवा गर्दछ, यो सामोन मा पनि स्वादिष्ट छ, साथ साथै कैथेश र समुद्री बास जस्तै अन्य माछा। केही सामग्रीहरू र खाना पकाउनु पर्ने समय चाहिन्छ, यो एक व्यस्त हप्ताको लागि एक आदर्श नुस्खा हो। तर यो पनि अतिथिहरु लाई सेवा गर्न पर्याप्त प्रभावशाली छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप सोया सस
- 1/2 कप मृत्यु (मीठो चावल रक्सी)
- 1/4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई सस्यानमा राख्नुहोस् र मध्यम-उच्च गर्मीमा राख्नुहोस्।
- एक फोडा ल्याउनुहोस् र केहि मिनेट को लागि कम गर्मी मा उबाल लें। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्नु भन्दा ठुलो
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 367 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,480 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |