एक चीजदार भेग लसुनको रोटी नुहाउने रेगिस्तान सोया पनीर र रेग्मी मेनेजियस संग डेयरी-मुक्त तर अझै पनि परम्परागत भेग लसुन रोटीको लागि बनाइएको छ। एक गाउँ बारबेक्यू वा कुकुरको लागि बिल्कुल सही। तपाईंको मन फूड्स पछ्याउने चीसी भेग लसुन रोटी नुहाउने शिष्टाचार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप रेजिन मेयोनेज (मलाई मन पर्छ
- Vegenaise )
- 1 कप कटा भयो फैडरडर या नाच स्वाद पनीर स्वाद
- 1 कप पतला कटाई हरा प्याज, माथिको साथ
- 3 लौह खनिज लसुन
- 1 रोब फ्रान्सेली रोटी, लम्बाईमा घट्यो
- 1/3 कप मिस्ड ताजा अजैली (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्स Vegenaise , vegan पनीर , प्याज, र लहसुन। रोटीमा फैलिन्छ। यदि वांछित अजय संग छिटो
- प्रत्येक आधा पन्नीमा लिपि गर्नुहोस्। 1-2 घण्टा फ्रिज गर्नुहोस् वा स्थिर गर्नुहोस्।
- बेकिंग पानामा राख्नुहोस् र राख्नुहोस्। 8-10 मिनेटको लागि 400 F मा मिलाउनुहोस् (जमे भएका 20-25 मिनेट) वा कफी नभएसम्म तर खैरो छैन। स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्।
- शाकाहारी लसुन रोटी पनि पन्नीमा लिपिन्छन् र नियमित लहसुन रोटी जस्तै कि तपाईं बारबेक्यू हुनुभएको छ भने ग्रिलमा राखिएको हुन सक्छ। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 9 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 222 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |