मसालेदार नमक र काली मिर्च चिन्ता उत्कृष्ट उत्कृष्ट भूकम्प वा मुख्य पाठ्यक्रम बनाउँछ। गहिरो फलिइएको चिन्ता गोलाहरू अद्भुत नारंगी रङ घुमाउँछन्, र मसालेदार मसाले थप स्वाद बढाउँछ। खोलहरू छोडेर चिन्ताको मासु भित्रभित्र जोगाउँछ, त्यसैले यो धेरै निविदा स्वाद हुन्छ।
यद्यपि यो क्यानोनिक्स डिश हो, यो कहिलेकाहीं सुचुआन नमक र काली मिर्च संग बनाइएको हुन्छ - यदि वांछित मा समुद्री नमक र जमीन मिर्चको बट्टा यसको प्रयोग गर्न को लागी नि: शुल्क लाग्छ। (1 1/2 देखि 2 चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्।)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड माध्यम चिन्ता (लगभग 25 चिन्ता), टाउको हटाइयो,
- deveined , तर खोलिएको छैन
- 2 देखि 3 चम्मचपनी टेपियोका स्टार्च वा कन्नेस्टर्कको रूपमा आवश्यक छ
- 1 चम्मच समुद्री नुन वा कोसर नमक
- 3/4 चम्मच तातो पानीको काली, सेतो, वा सुचुआन मिर्चको कर्नर
- 4 कप तेलको लागि
- गहिराइ-फ्राइङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिन्ता 5 मिनेटको लागि तातो, हल्का स्वाद गरिएको पानीमा सार्नुहोस्। चिसो पानीमा कुल्ला, पेपर तौलिएका साथ सुत्ने र टाँस्नुहोस्। हल्का रूपमा ट्यापियोको स्टार्च वा कन्नेस्टर्कको साथ झिंगा कोट।
- एक सानो कटोरा मा, नुन को मज्जा संग मिर्च को मिर्च संग मिर्च मिश्रण र अलग।
- गहिरो बोसो फ्राइरमा तेल फ्याक्नुहोस् 360 एफमा, गहिराइहरूसँग भारी चिसो, वा दोस्रो पोक (यो गहिराइमा नराम्ररी र उकालोमा हिँड्नु हुँदैन)। राम्ररी नारंगी घुमाउनुहोस् (करीब 40 सेकेन्ड सम्म) तातो तेलमा चिन्तापूर्वक चिन्ता जोड्नुहोस्, एक समयमा 4 देखि 5 सम्म र गहिरो भुइँमा । निश्चित गर्नुहोस् कि तापमान 350 एफ भन्दा कम हुन्छ।
- ध्यानपूर्वक चिन्तालाई स्लिप गरिएको चम्मचको साथ हटाउनुहोस् र पेपर तौलिएमा निकास गर्नुहोस्। चिन्ताको बाहिरी गहिरो फेरिंग जारी राख्नुहोस्।
- मध्यम तापक्रममा बिखन गर्नुहोस् । नमक र काली मिर्च मिश्रण र गहिरो तलामा झन् झन् थप गर्नुहोस्। मिश्रण (20 देखि 30 सेकेन्ड) मा चिन्ता कोट को लागी हल्का हलचल। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 144 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 227 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,182 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 27 जी |