यो सजिलो, खमीर-मुक्त भित्ता नुस्खा तपाईंको मार्दी ग्रास उत्सवको रूपमा बिहान एकसाथ फ्याँक गर्न एक तस्वीर हो। थप प्रमाणीकरणको लागि, उनीहरु प्रसिद्ध क्याफे ड्यु सोमे मा गर्छन, र कालो चिसो-कफी ब्रिजको भित्ता मग वा एक नाश्ताको लागि क्याफे ए्यु लाइटको सेवा गर्ने गर्छन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 1 कप पानी
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 4 अन्डा
- 3 tablespoons confectioners 'sugar
- तेल (गहिरो फ्राइङको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक माध्यम सससेन मा, पानी मा मक्खन पिच्छे। नमक र आटा जोड्नुहोस्, र चिपचिपा ब्याटरको गठन नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। अण्डामा बिरालो, एक समयमा एक, जब सम्म ब्याटर चिकनी हुन्छ।
तेलको 375 एफसम्म न्यानो गर्नुहोस्। फेरी चम्मचको आटा घिमिरे, एक पटक धेरै पटक, लगभग 6 मिनेटको लागि। तिनीहरू रोशनी हुँदा हुन्छन्, प्रत्येक छेउमा सुनको खैरो। तिनीहरूलाई सफा भान्सा तौलियामा केही मिनेटको लागि निकास दिनुहोस् र कन्फेक्शनर्सको शकरको साथमा तातो हाल्नुहोस।
यो विलुप्त नुस्खाले 28 देखि 32 फ्रिटरहरू बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 55 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |