यो ठूलो चराको लागि दुई को आकार डबल र तपाईं बियर मा एक टर्की धुम्रपान गर्न सक्नुहुन्छ। यो कुकिलो भित्र टर्की भित्र भाप राखेर टर्की नमलाई राख्न उत्तम तरीका हो। यदि तपाईं बियर कोसिस गर्नुभएको छ भने तपाईं जान्दछ कि यो एक राम्रो टर्की रहेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सम्पूर्ण टर्की, लगभग 15 पाउन्ड / 7 किलोग्राम
- 12 औंस बियर र 2 चम्मच / 30 एमएल
- 6 बे पत्ते
- 2 चम्मच / 10 एमएल थिम
- 1/4 कप / 60 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल क्याचअप
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- सेतो सिरका
- 2 चम्मच / 10 एमएल गरम चटनी
- 2 चम्मच / 30 एमएल पेपरिका
- 1 चम्मच / 15 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 15 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल केनी मिर्च
- 1 24 औंस बियर गर्न सक्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
बियरलाई अर्को कन्टेनरमा खाली गर्न सक्नुहुन्छ। बन्दको माथि काट्नुहोस् र 12 औंस बियरमा राख्नुहोस्। बे पत्ते र थाइम थप्नुहोस्। छुट्याइएको। प्यापिका, नमक र कालो मिर्चको साथ 2 चम्मचपत्ती भूरी शर्कुलाई जोड्नुहोस्। यो टर्कीका लागि मल। अर्को कन्टेनरमा 2 चम्मच ब्राउन शुगर , केचअप, सिरका, बियर र तातो चटनीको 2 चम्मच। यो कुकिलोको लागि तपाइँको छाती हो जब यो कुकिन्छ। 6 घण्टा धुम्रपानको लागि धूम्रपान गर्ने तयारी गर्नुहोस्।
मसालेको सतहलाई मसाले रगतको साथमा रूबल गर्नुहोस् । छालाको मुनि, विशेषतया मासु मासु मार्फत सक्नु भएको प्रयास गर्नुहोस्। बियर स्टोकर ग्रेट मा हुन सक्छ र धीरे टर्की लाई सेट गर्न सक्छन् ताकि त्यस टर्की को गुफा भित्र पुरा हुन सक्छ। निश्चित गर्नुहोस् कि टर्की सजिलै उभिएको छ र टाढा छैन। टर्की स्थिर हुनु आवश्यक छ। एक पटक तपाईं धूम्रपान गर्न मा टर्की छ भने यो लगभग 250 डिग्री को तापमान मा लगभग 6 घण्टा लाग्दछ F. आन्तरिक तापमान को बारे मा 165 डिग्री एफ। (74 डिग्री सी।) को जाँच गर्नुहोस यो पक्षी हुन्छ जब यो । खाना पकाउने प्रक्रियाको दौडान हर 2 घण्टा टाँस्ने मिश्रणको साथ टर्की टाँस्नुहोस्। जब पकाएको, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कारखाना अघि केही मिनेटको लागी बस्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 961 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 445 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5,353 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 124 g |