ग्राउण्ड मासु पिटाई, मासुबल, मासु क्रोक्वेट र हैम्बर्गहरू प्रत्येक जातीय व्यञ्जनमा एक फारम वा अन्यमा अवस्थित छन्। रोमानियामा, उनी parjoale र chiftele भनिन्छ।
पाजोले गोडा, सुँगुर, भेडा वा यसको कुनै संयोजनबाट बनाइएका हुन सक्छन्। यो नुस्खा रोमानिया को पूर्वोत्तर सम्म मोल्दोवा प्रांत देखि छ। रोटीले मासु असाधारण रसदार राख्छ।
रोमानिया सामान्यतया एक समय मा एक ठूलो परिजय बनािन्छ किनभने तिनीहरू राई रोटीमा सम्पूर्ण अनाज सरसफाइको साथमा रमाइलो हुन्छन् र पिकनिक वा यात्राको लागि एकदम सही हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड मैदान बीफ चक
- 1/2 पाउन्ड जमीन पोर्क
- 2 मध्यम प्याज, पतला कटाई
- 3 लसुन लौ, पतला कटा
- 1 ठूलो आलु, खुबै र ग्रेटेड
- 3 चम्मच नुन
- 1 चम्मच ताजा जमीन काली मिर्च
- 1/2 चम्मच कुचल गर्म रातो लाल मिर्च
- 3 स्लाइस रोटी
- 1/2 कप दूध
- 3 चप्पलले ताजा अजैली कटायो
- 2 चप्पलले ताजा डिल काट्यो
- 2 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 2 ठूला अण्डाहरू, पिटे
- 3 कप ब्रेडक्रम्ब
- 3 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बाउल मा बीउ, सुँगुर, प्याज, लसुन र आलु राख्नुहोस्। नमक, काली मिर्च र काली मिर्च जोड्नुहोस्, र तपाईंको हात वा काठको चम्मच प्रयोग गरेर राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा रोटी र दूध राख्नुहोस् र आफ्नो औंलाहरु संग नरम गर्नुहोस्। अजमोद र डिलसँगै मासु मिश्रमा जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- 18 पट्टिमा आकार गर्नुहोस्। आटा, अण्डा र ब्रेडको बत्तीमा प्रत्येक पेटी खानुहोस्। तेललाई तापेर थोडा सुत्न अनुमति दिनुहोस्।
- ठूलो स्किलेटमा जैतूनको तेल मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्। जब तातो, सावधानीपूर्वक प्याटहरू जोड्नुहोस् र ब्याचहरूमा बिस्तारै तान्नुहोस्, आवश्यक भएमा तेल थप गर्नुहोस् प्रति प्रतिमा लगभग 7-10 मिनेटमा, विशेष गरी यदि तपाईं पोर्क वा भेडा प्रयोग गर्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 7 9 9 |
| कुल मोटा | 33 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 268 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,592 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 63 g |