यो फ्रान्सेली काट रैकले स्वादको स्वादयुक्त जडी बूटी-डिजन अर्कै बनाइदिन्छ, त्यसपछि पूर्णतामा खसेको छ। यो नुस्खा केवल विशेष अवसरों को लागि एक स्वादिष्ट उपचार हो, तर पारिवारिक खाना को लागि पर्याप्त सरल छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 भेडा रैक (
- फ्रेन्च कट )
- 1/4 कप / 60 एमएल balsamic सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1/4 कप / 60 एमएल सुकेको रातो शराब
- 4 लौंग लसुन, मिनिड
- 1 लेमनको जेस्ट
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 30 एमएल सोया सस
- 1 चम्मच / 5 एमएल तुलसी
- 1 चम्मच / 5 एमएल थिम
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- जडी बूटियों र मसलाहरु संग सिरका, नींबू ईश को संयोजन। यो मिश्रणमा कम्तीमा 12 घण्टाको लागी समुद्री मेलाको रैक।
- Preheat ग्रिल र अप्रत्यक्ष गिलिंग को लागि लगभग 300 एफ मा तैयार छ।
- एक डिजल डीजोन सरसफाइ, रातो रक्सी, एक कटोरे मा वोस्टेर्सशायर सॉस र सोया सस।
- अप्रत्यक्षबाट ल्याब रैक हटाउनुहोस् र अप्रत्यक्ष गर्मीमा ग्रिलमा राख्नुहोस्। एक घण्टाको लागि वा नभएसम्म ग्रिल, पहिलो 30 मिनेटको लागि सरसफाइको सट्टासँग बर्बाद गर्दै।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस् (145 एफ को एक आन्तरिक तापमान) र 10 मिनेटको लागि बाँकी राख्नुहोस्। ढोका र सेवा
Recipe Tips
- आफ्नो कसाईलाई भन्नुहुन्छ कि तपाईं भेडा रैप फ्रान्सेली कट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 323 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 86 मिलीग्राम |
| सोडियम | 402 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 25 g |