कद्दकि हेलोवीन सजावटहरू मात्र खुसीसाथ डराउँदैनन्! पोषण विज्ञानले तपाईको जैक ओलेन्टर्नको बारेमा नयाँ आश्चर्य पत्ता लगायो!
शाकाहारीहरू र वेगान्सहरूले लामो समयसम्म चिनेका छन् कि कद्दू सब्जी प्रोटीनको राम्रो स्रोत हो। नयाँ इङ्गल्याण्डका बसोबासहरू धेरै समयअघि एले बनाउनको लागि कद्दी किण्वित। अब शोधकर्ताहरुले कद्दिन मा एक मेजबान यौगिक फेला पारेका छन् जुन वास्तवमा निको पार्छ!
विशेष गरी दुई, ट्रिगरोन र निकोटीइनिक एसिड, मधुमेहमा इन्सुलिन र ग्लुकोज स्तर सुधार गर्दछ। यसको अलावा एंटीओक्सिडेंट को एक समृद्ध सामाग्री पोलीफेनोल को रूपमा हानिकारक यूवी किरणों देखि छाला र आंखों लाई छाला को झुर्रियों र मैकुरियल पनरोनेशन को बिरुद्ध बचाव को मदद गर्दछ, र अल्जाइमर को विकास को धीमा।
र त्यो सबै छैन! कद्दकि भिटामिन, खनिज, क्याल्सियम र फाइबर भन्दा भरिएको छ। तिनीहरू क्यालोरीमा कम छन् कुनै संतृप्त वसा वा कोलेस्ट्रॉलको साथ। कद्दूमा फाइबरले पूर्णता को भावना सिर्जना गर्न मद्दत गर्दछ जसले वजन घटाने प्रयासमा एड्स दिन्छ। बीउहरू जस्तामा अमीर छन्। तर सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा, यो कद्दूको रस नुस्खा डराउनु स्वादिष्ट छ! तपाईंको बच्चाहरु पनि यो माया गर्नेछन्!
ओह, र एक र अधिक आश्चर्य! कद्दू वास्तव मा एक बेरी छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुनै थप जोडाको लागि कुनै आवश्यकता छैन! कद्दू (र सेब) केहि रसदार मिठाई प्रदान गर्न यो रस नुस्खा बनाउन सबै भन्दा स्वादिष्ट मध्ये एक तपाईं कहिल्यै स्वाद हुनेछ!
- पहिले कद्दीको बाहिर धोएर हामी यसको प्रयोग गर्न जाँदैछौँ! यो सही छ, कद्दूको छाला जमेको मासु रस को रूप मा महत्त्वपूर्ण छ किनकी छाला पोषक तत्व धनी छ। स्याउको लागि समान।
- अब आफ्नो कद्दू को टुकडे मा कटौती गर्नुहोस र उनलाई आफ्नो रसिया या सुई मिसिन मा कच्चे दाँया छोडें।
- वैसे, अदरक, लौंग र दालचीनी नयाँ खोज उपचार गुणहरु संग प्याक पनि प्याज गरिन्छ - यो स्वादिष्ट र स्वस्थ छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 64 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |