यो फाईल म्यागोन तयार गर्न सबैभन्दा स्वादपूर्ण तरिका मध्ये एक छ। जब तपाईं नुस्खाको लागि क्युमिन पाउडर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, जमिनको बीउलाई टाउकोमा अन्तिम उत्पादनमा गहिरो स्वादिष्ट स्पर्श थप्न सकिन्छ। यी स्टिकहरू ग्रील्ड वा सेतो सब्ज र चावल वा क्विनो पायलफ संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 फाइल mignon, 1 1/2 देखि 1 3/4 इंच मोटो
- 1 चम्मच / 15 एमएल जैतून का तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल जीम बीउ (वा 1 1/2 चम्मच / 7.25 एमएल गहिरो पाउडर)
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक फ्लेक्स
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
जीउको बीउ र कालीप्रोकलाई सानो स्किलेटमा मध्यम-उच्च गर्मीमा राख्नुहोस्। 1-2 मिनेटको लागि टोस्ट मसाले, लगातार मसाले घुमाउछ कि तिनीहरू जलाउँदैनन्। एक पटक तिनीहरू राम्रो र सुगन्धित भएपछि, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र टाँसिएको मसाले मसाले मसाले वा मोर्टार र मोतीमा राख्नुहोस्। मसाले पीस गर्नुहोस्, तर निश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरूसँग सानो बनावट छ। राम्रो धूलमा पीस नगर्नुहोस्। एक कटोरा मा मसला राख्नुहोस्, जैतून का तेल, समुद्री नुन र लसुन पावर जोड्नुहोस्।
समावेश गर्न हल गर्नुहोस्।
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। Cumin मिश्रण संग स्टेक को दुवै पक्षहरु लाई रूकाउनुहोस्। प्रति प्रति 5 मिनेटको लागि ग्रिल स्टेक, मोटाई र वांछित दान को आधार मा। एक पटक स्टिकहरू तपाईंको मनपराउने पकाइएको छ, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र केहि मिनेटको लागि स्टिकहरू आराम गर्न दिनुहोस्। तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 88 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,218 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 25 g |