यो सजिलो, आकस्मिक डिशले बिहानै एकसाथ राख्नुपर्दछ र दिनभरि सिममा काम गर्दछ। अधिक विस्तृत निर्देशनहरूको लागि, ढिलो कुखुरामा ढिलो कुकुर बनाउनमा एक नजर राख्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड चिकन टुक्राहरू (बेकारको कुनै पनि संयोजन, skinless जांघ र स्तन मासु
- 1 मध्यम प्याज, diced (लगभग 1/2 कप)
- लगभग 8 औंस
- बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुस्त कुकुर, पहिले जाँच्ने टुक्रामा चिकन राख्नुहोस्, त्यसपछि स्तन टुक्राहरू। चिकन कुकर को सम्पूर्ण तल को कवर गर्नु पर्छ; अतिरिक्त टुक्रा माथि माथि तहमा राख्न सकिन्छ। चिकन माथि प्याज छिर्नुहोस्। चिकन र प्याज भन्दा बारबेक्यू सस डालो, स्पैलाला प्रयोग गर्नुहोस् समान रूपमा फैलाउन ताकि यो पूर्ण रूपमा सबै चिकन। "कम" को लागि ढिलो कुकर सेट गर्नुहोस् 5 घण्टा पकाउनुहोस्।
- थर्मामीटर संग परीक्षण चिकन कम्तीमा 165˚F निश्चित हुन्छ। कुकरबाट चिकन हटाउनुहोस् र 5 मिनेट ठोल्नुहोस्। दुई फोर्कहरू, एक चाकू, वा तिम्रो हात (एक चोटि यो ठिक हुन्छ) कुखुराले साना टुक्राहरूमा टुक्रा टुक्रा बनायो। सुस्त कुकरमा फर्कनुहोस् र चट्या संग मिलाउन हलचल। स्यानविचको रूपमा आफ्नै वा स्यान्डविच रोलहरूमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 510 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 158 मिलीग्राम |
| सोडियम | 537 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 50 g |