कुनै पनि हट चकलेटको गुण तपाइँले नुस्खामा प्रयोग गर्ने चकलेटको गुणस्तरद्वारा परिभाषित गरिएको छ। Creamiest हट चकलेट नुस्खाको लागि, डेयरी-फ्रिक चकलेट राम्रो-गुणस्तरको कालो (लगभग 70% वा माथि) प्रयोग गर्नुहोस्।
नोट: यो नुस्खा डेयरी-फ्रि, सेगन, शाकाहारी, अण्डा-रहित, ग्लुटेन-फ्रि, लक्टोज -फ्राइ, र गे गेबुल-फ्री डायटका लागि उपयुक्त छ, तर एलर्जी वा आहारको प्रतिबन्ध भएका व्यक्तिहरूको लागि लक्षित कुनै पनि नुस्खाको रूपमा, सुनिश्चित गर्नुहोस्। सबै पोषण लेबलहरू ध्यानपूर्वक पढ्नुहोस् कि कुनै लुकेको डेयरी व्युत्पन्न सामग्रीहरू (वा अन्य एलर्जीन्स, यदि यी तपाइँलाई लागू हुन्छ भने) भन्ने सुनिश्चित गर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 4 औंस डेयरी-फ्रि चकलेट चकलेट
- 1/3 कप सेतो कार्बनिक शर्करा
- 3 कप सादा unsweetened soymilk, सर्वोत्तम प्रशीतन किस्म
- ½ टी। वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा एक सानो सस्यानमा, पानी र चकलेट साथसाथै बिस्कुट, कहिलेकाहीँ चकलेट पिघ्यो र मिश्रण लगातार हुन्छ जबसम्म अँध्यारोमा।
- चीनी जोड्नुहोस्, भंग गर्न राम्रो तरिकाले घुमाउनुहोस्।
- तापक्रमलाई मध्यममा घुमाउनुहोस्, उबलती बिन्दुको तल मात्र तरल ल्याउन, लगातार 2 घण्टासम्म घिमिरे।
- धीरे-धीरे सोयामिल्क र वेनिला जोड्नुहोस्, जब सम्म समावेश नभएसम्म राम्रो लाग्यो। इच्छित तापमान र स्थिरता सम्म कुक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 312 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 74 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |