यी सजिलो मासुबलहरू सूखे जडी बूटीहरू र ताजा अजलोसँग स्वाद र पूर्णतामा पकाएको छ। सबै भन्दा स्वादयुक्त र नम मासुबलहरूको लागि 85% ग्राउण्ड बीफ प्रयोग गर्नुहोस्।
यी मासुबलहरू आकार गर्न मद्दत गर्न म सानो कुकी स्कूप प्रयोग गर्दछु। तपाईँका आकारहरू कहिलेकाहीँ मासुको टुक्रा राख्नुको रूपमा चिसो राख्नुको रूपमा तपाईं तिनीहरूलाई आकार दिनुहुन्छ।
यी मनपर्ने मासु बागलहरू तपाईंको मनपर्ने पास्ता ससमा मज्जा लिनुहोस् वा बारबेक्यू सस, मिठाइ र खट्टा चटनी र अनानास दाल , वा अन्य ऐपेटाइजर सॉस संग सुस्त कुकरबाट सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड 85% जमीन बीफ
- 1/3 कप ठीक सुकेको रोटी क्रम्ब्स (लसुन स्वाद वा सादा)
- 3 लौह लसुन, पतला मिनी
- 2 चम्मचले पनी तातो ताजै कटायो
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/2 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 ठूलो अण्डा, थोडा पीडा
- 1/4 कप दूध वा बाष्पी दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गर्मीको ओवन 350 डिग्री। पन्नीको साथमा ठूलो बकिङ प्यान वा ब्लास्टिङ प्यान रेखा गर्नुहोस् र पन्नीमा ठूलो कूलिंग रैक राख्नुहोस्।
2. ठूलो कटोरीमा, रोटीको टुक्रा, लसुन, अजवाली, सूखे थिम, तुलसी, र अरेगानो, नमक र काली मिर्च, पिटेको अण्डा, र दूधको साथमा मासुको साथ मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिश्रित सम्म हातले मिश्रण गर्नुहोस्।
3. हात वा एक कुकी स्कूप प्रयोग गरेर 1 इन्च माउन्टबलमा आकार गर्नुहोस्। रैकमा राख्नुहोस्।
4. 35 देखि 40 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब सम्म पकाएर र राम्रो तरिकाले खारेज गर्दछ।
सुझाव: न्यूनतममा गन्दा राख्नको लागि, ठूलो खाना-भण्डारणको थ्रेडमा अवयवहरू राख्नुहोस्, यसलाई बन्द गर्नुहोस्, र सामग्रीलाई मिश्रण गर्न बैगलाई निचोल्नुहोस्। वा, सामग्री मिश्रण गर्न डिस्पोजेबल दस्ताहरू प्रयोग गर्नुहोस्। स्ट्यान्ड मिक्सरको पेडल अनुलग्नकले राम्रो काम गर्दछ, तर तपाईले मिक्सर प्रयोग गर्नुभन्दा हेरचाह गर्नु हुँदैन।
अधिक माटबल व्यञ्जनहरु
Perfect Meatballs
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 237 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 144 मिलीग्राम |
| सोडियम | 125 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 26 जी |