यो नुस्खा शाकाहारी मीठा र खट्टा स्पारेरिब्सको प्रयोगको लागि बनाईएको छ , जुन पहिले नै कोस्टस्टर्च र पानी मोटाईरको रूपमा थपिएको छ। यदि तपाइँ यो डुबकी डुबाइको तयारी गर्दै हुनुहुन्छ, एक क्यान्डस्टार्क / पानी मिश्रण जोड्नुहोस् जसलाई मोटो पार्न चाहियो।
यदि तपाईं शाकाहारी पकवानको लागि यो तयार हुनुहुन्न भने, तपाई नियमित रूपमा वर्सेस्टरशायर सॉस प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सेतो सिरका
- 1/3 कप शर्करा
- 1 चम्मच केचअप
- 1 चम्मच शाकाहारी
- Worcestershire सॉस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच
- मोनोसोडियम ग्लूटामेट
यसलाई कसरी बनाउने?
- अवयवहरू मिलाउनुहोस् र एक फोडा ल्याउनुहोस्, हिउँदिरहनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |