के तपाईं घर मा आफ्नो नयाँ बेकन बनाउन सक्नुहुन्छ? क्रमबद्ध गर्नुहोस्। यो पद्धति एक (अपेक्षाकृत) छिटो, असुरक्षित, अनावश्यक, ताजा बेकनको लागि हो। चाहे राम्रो BLT को लागी हो , वा नाश्ते को लागि अण्डाहरु को लागी सेवा को लागी, तपाईंको नयाँ बेकन को मजेदार र स्वादिष्ट परियोजना हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-पाउण्ड टुकडा पोर्क बेली, कडा रङ / छाला छाँटिएको छ
- 2 चम्मच
- स्मोक गरिएको पेपरिका
- 2 चम्मच कोषेर नमक
- 2 चम्मच तातो पानी काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 200 डिग्री एफ।
- मसलाहरू मिलाउनुहोस् र सुँगुरमा राम्रो पोर्क बेली कोट गर्नुहोस्। भारी शुल्क एल्युमिनियम पन्नीको दुई तहमा स्फूर्ति गर्नुहोस्। एक बरसात प्यानमा राख्नुहोस् र 3 1/2 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। ओवन बन्द गर्नुहोस् र 1 1/2 घण्टाको लागि सुँगुर भित्र भित्र छाड्नुहोस्। रातभर हटाउनुहोस् र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- पोर्क बेली अनप्याप गर्नुहोस् र कुनै पनि जेनेटास रस को स्क्रैप गर्नुहोस्। प्यानमा मोटो स्लाइस र खैरोमा काट्नुहोस् जस्तै कि तपाईं बेकन पकाइरहनुभएको थियो। पन्नीबाट एक सानो अतिरिक्त वसा चीजहरू प्राप्त गर्न मद्दत गर्न प्यानमा थप्न सकिन्छ।
- कागजको तौलमा नाली र अन्य नमक संग छिन्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 592 |
| कुल मोटा | 60 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 82 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 11 जी |