गुलाब को सरल स्पर्श औसत मार्टिनी ले नयाँ स्तर को एक प्रसन्न र सज्जन पुष्प नोटों संग भरी ले सकते हो। मैले यो ककटेल को मित्रको जन्मदिन को लागि गर्मी को बगैंचा को प्रेरणा को रूप मा विकसित गरेको छ र यो कुनै पनि एक बगैचा पार्टी को एक महान अतिरिक्त छ।
मैले ह्यान्ड्रिकको जस्तो नयाँ, हल्का शैलीको शैलीमा मनपर्छ, मैले यसलाई यो वोडका प्रयोग गरेर बनाएको छु र यसलाई राम्रोसँग स्वाद गर्छु। गुलाब का स्वाद केवल गुलाब-infused सरल सिरप प्रयोग गरेर प्राप्त गरिन्छ, जुन तपाईं सजिलै घरमा बनाउन सक्नुहुन्छ र अन्य ककटेलहरुमा सादा सिरप गर्न को लागी प्रयोगको रूपमा भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- gin
- 1 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1 barspoon
- गुलाब-इन्फ्लुसन सरल सिरप
- 3 ड्यासहरू
- अंगूर बट्टर (नारंगी बिटरहरूले पनि काम गर्नेछन्)
- गुर्निशको लागि गुलाब प्यानल वा नींबू मोडिस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा अवयवहरू भर्नुहोस् बर्फ क्यूबहरू भरियो।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- अंगूर (या नारंगी) बिट्टरका केहि ड्यासहरू थप्नुहोस्।
- गुलाबी पेटल वा नींबू मोडिको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1179 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 252 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 11 जी |