यो ढिलो कुकर नुस्खा सूखे सेतो सेमको साथ बनाइएको छ, जस्तै नौसेना सेम। सेमहरू ढिलो कुकरमा पकाएका छन् र त्यसपछि टमाटर, ट्यूना, र सीजनहरू थपिएका छन्। यो एक सरल, देहाती डिश हो, र यो चावल र एक टाउको सलाद संग उत्कृष्ट भोजन गर्दछ।
ट्यूना संग सेतो बीन सलाद को लागि नुस्खा तल विविधता हेर्नुहोस्।
नुस्खामा नौसेना सेम वा उत्कृष्ट उत्तरी सेम प्रयोग गर्नुहोस्। काश पनि कालो आंख मटर संग बनाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच जैतून का तेल
- 1 लौह लसुन, कुचल
- 1 पाउन्ड सानो सेतो सेम, रातभर घटेको सुकेको
- 2 कप कटा टमाटर
- 2 से 3 डिब्बा (12 देखि 14 औंस कुल) पानी मा सफेद रंग, सूखा र फ्लेक्ड
- 2 sprigs तुलसी, पतला कटाई, वा 1 1/2 चम्मच सूखे तुलसी
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो स्किलेटमा जैतूनको तेलमा लसुन लगभग 1 मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा रौतहट। लसुन त्याग्नुहोस्। लसुन स्वाद तेलको साथ सुस्त कुकरमा रमाईएको सेम राख्नुहोस् र 6 वटा पानीको ताजा पानी थप गर्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्। कम गर्न सेटिङ घटाउनुहोस् र लगभग 4 देखि 7 घण्टौ सम्म पकाउनुहोस्, वा जबसम्म सेमहरू निविदा हुन्छन्।
समय धीमी कुकर, सेम उमेर र पानीको कठोरताको आधारमा भिन्न हुन सक्छ।
यदि तपाईं निश्चित हुनुहुन्न भने, दानका लागि बीन्स जाँच गर्न करिब 4 देखि 5 घण्टा पछि सुरु गर्नुहोस्।
टमाटर, ट्यूना र तुरुन्त थप्नुहोस्। नमक र ताजा जमीनको काली मिर्चको साथ चिसो र सीजन स्वाद गर्न।
भिन्नता
- टुना र सेतो बीन सलाद - सेम फल निस्केपछि पछि, हटाउनुहोस् र नाली; राम्रोसँग फ्रिजमा ठोक्नुहोस्। टमाटर ट्युन, तुलसी, र सिजनको साथ ठुलो सेम मिलाउनुहोस्, यदि चाहेको लाल प्याज संग।
तपाईं पनि मन पर्छ
डिजिक ड्रेसिङसँग नाइकोइस-शैली टुना सलाद
टुना र रोटी क्रुब्स संग भरिएको मिर्च
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 472 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 26 मिलीग्राम |
| सोडियम | 188 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 16 जी |
| प्रोटिन | 34 g |