यो पिरिजु आटाले क्रीम पनीर, मक्खन र खट्टा क्रीम प्रयोग गर्दछ, र मिठाई पिजोगीको लागि मिठाई पनीर, पंख वा अन्य फलहरू जस्तै आदर्श हो। तर यो सुत्केरी भर्नका साथ राम्रोसँग टाढा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस अनगिन्त मक्खन (नरम)
- 8 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 3 1/2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक प्रोसेसरमा मक्खन, क्रीम पनीर, र खट्टा क्रीम राख्नुहोस् धातु ब्लेडसँग मिल्ने र सुचारु सम्म प्रक्रिया।
- मिश्रण गर्न आटा र नुन र पल्स थप्नुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटोको पानामा आटा खोल्नुहोस्।
- फाउन्डेड हातहरू प्रयोग गर्दै, बलमा रूप बनाउनुहोस् र बलियो लुकाउनुहोस्।
- कम्तिमा 2 घण्टा वा रातभर रातो फ्रिज गर्नुहोस्।
नोट: आटासँग काम गर्दा, तपाईलाई सही उपाय सुनिश्चित गर्नुहोस्।
नोट: कसरी रोल, काट्ने, भर्न र पियरिजी पकाउनुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 61 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |