केलासा फ्लामले रोशनीको साथ एक प्रभावशाली प्रस्तुति बनाउँछ किनभने क्रोम फ्रान्सेली क्यारिबियनमा लोकप्रिय यो केला मिठाई डिस्ट समाप्त गर्न को लागी फलाम गरिन्छ।
यो झरना नयाँ अर्लिन्स मिठाईको बनानस फोस्टरको रूपमा चिनिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 केले
- 2 चम्मच सूरजमुखी तेल
- 4 चम्मचौं शताब्दी
- 1/2 कप सेतो रम
- 1 चूना, निलो भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- पील र प्रत्येक केला लम्बाईमा ढोका।
- एक तौल प्यानमा तेलको तापक्रममा न्यानो गरम गर्नुहोस्।
- ब्रान्ड केले प्रत्येक पक्षमा 5 मिनेट।
- चीनी जोड्नुहोस् र रममा राख्नुहोस्। 2 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्। फलाम ।
- नीमको रस संग छिटो र एकै पटक सेवा गर्नुहोस्।
केलास फोस्टर
केलास फोस्टर 1 9 50 मा नयाँ ओर्लानको ब्रेनेनको भोजनालयमा सिर्जना गरिएको थियो। यो माथिको नुस्खाको समान छ कि फर्म-पाइप केलामा लामो समय सम्म र फुटेको हुन्छ।
तर मक्खन प्रयोग गरिन्छ, तेल होइन, गाढा-भूरा शुगर, गाढा रगत, नीबूको रस, र केला लिकर। यो भित्तामा छ र वेनिला आइसक्रीमसँग सेवा गरिन्छ। मिठाई एक वफादार ब्रायनन ग्राहक, रिचर्ड फोस्टरको नाममा राखिएको थियो।
> स्रोत: "फ्रांसीसी क्यारिबियन भोजन" स्टेफनी ओवर (हिप्प्रोइन पुस्तकहरू)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |