मेयोनेज प्रेमीले मलाई मलाई विशेष गरी मरिडी तेश्रो सलाद ड्रेसिङको लागि यो नुस्खाको आनन्द लिने, तपाईंको मनपर्ने सलाद सामग्री र सब्जिहरु लाई एक उत्तम प्रशंसा प्रदान गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच चावल सिरका
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच प्याज (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच सेतो सेतो बीउ (जमीन)
- 1 देखि 2 चम्मच मेयोनेज (तपाई जस्तै मन पराएको रकम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा चावल सिरका, तेल, चीनी, र सोया सस को मिश्रण गर्नुहोस।
- ग्रीटेड प्याज र जमीन को तिल को बीउ जोडें।
- तपाई जस्तै मनपर्ने जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 104 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |