यहाँ पारंपरिक नुस्खा र क्यारिबियन कसावा (यूका) फ्लैटबेडको क्यासिबा बनाउने तरिका हो।
यो सरल नुस्खा केवल दुई अवयवहरू - क्यासावा र नुन चाहिन्छ। यो पर्याप्त सरल लाग्न सक्छ, तर प्रविधि मालिकले अभ्यास गर्न सक्छ। यस नुस्खाको वैकल्पिक संस्करण पनीर समावेश गर्दछ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड कसावा (योका रूट)
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- युकु (कस्सावा) धुनुहोस् र छान्नुहोस् ।
- एक स्टोरेज प्रयोग गरेर, यो योगलाई सबैभन्दा राम्रो सेक्शन प्रयोग गरेर बसाल्नुहोस्।
- चीसेस्लोथ वा सफ्ट कपास तौलिया प्रयोग गरेर, ग्रिड क्यासावा निस्काउन सम्भव छ र धेरै नमीलाई हटाउन निस्कन्छ र तरल हटाउनुहोस्।
- युका मिश्रणमा नमक जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले यसलाई हल गर्नुहोस्। कुनै पनि लम्पहरू तोड्नुहोस्।
- ग्रीटेड युका बराबर बराबरमा विभाजित गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्। तपाईं आफ्नो कैसीब हुन कसरी ठूलो चाहनुहुन्छ भन्ने आधारमा, म 4 देखि 10 बराबर विभाजनको सुझाव दिन्छु।
- एक फ्राइक प्यान (एक cast-iron skillet राम्रोसँग काम गर्दछ)। कुनै पनि तेल जोड्नुहोस्।
- जब प्यान तातो हुन्छ, प्यानको बीचमा ग्रीटेड योको मात्रामा राख्नुहोस्।
- यसलाई एक स्पटुला वा एक चम्मचको पछाडीको टुक्रामा एक पतली परिपत्र केकमा फैलाउनुहोस्।
- कुकिलो तल सम्म सुनहरा छ, त्यसपछि फ्लिप गर्नुहोस् र अर्को तिर सुनन सम्म पकाउनुहोस्।
- तपाईं कैसाबेको सेतो सेवा गर्न सक्नुहुनेछ वा यसलाई भण्डारणको लागि ठुलो अनुमति दिनुहोस्। ठुलो क्यासबे कट्टर जस्तै कडा छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |