म यस मरिच को धेरै तैयार गर्न चाहन्छु किनभने यो पनि एक स्वादिष्ट डुबस सस बनाउँछ। याद राख्नुहोस् कि एक अन्नको प्रयोग जो कि डिप्स ससको रूपमा कच्चा मासु छोएको छ यो पाँच मिनेटको लागि उकालो पर्छ। यो अन्नको प्रयोग कोरियाली बेलुकी वा कोरियाली बीफ रिब्ससँग ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस
- 1/4 कप / 60 एमएल हरियो प्याज (टुक्राहरुमा कटौती)
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच / 30 एमएल सिरका (लाल शराब)
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर तिल तेल
- 1-2 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस् जबसम्म चीनी पुरा तरिकाले विलम्बन हुन्छ।
मासुको मोटाई को आधार मा 2 देखि 8 घडी को लागि यो मज्जा को प्रयोग गरे।
मरिचिंग समयको लागि मारिना बीफ हेर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 110 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,080 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |