ग्रीक सलाद ड्रेसिङ बनाउनको लागी जटिल वा समय-उपभोग गर्ने छैन। र जैतूनको तेल भन्दा ग्रीक सलादमा के राम्रो हुन्छ? यो तेल र सिरका आधारित ड्रेसिङ छिटो, सजिलो छ र सामग्रीको सबैभन्दा आधारभूत आवश्यकता पर्दछ। Romaine लेट्सी, वसन्त प्याज र ताजा डिल संग सलाद को लागि यो एकदम सही छ।
सबै सलाद ड्रेसिंग को सरल सबै ग्रीक अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल र तरफ को नींबू को बहाव हो - निचोड को स्वाद। ग्रीक सलाद जस्तो फटा पनीरसँग सलादहरूको लागि, सिधै जैतूनको तेल (सानो पानीको साथ) मा विचार गर्नुहोस्। ककड़ी संग सलादहरुको लागि तेल र सिरका को कोशिश करो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/4 कप लाल शराब सिरका (राम्रो गुणवत्ता)
- 1 1/2 चम्मच
- ग्रीक अयगानो (कुचल)
- 1 चम्मच समुद्र नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा एक साथ बिस्कनुहोस्, वा कडा रूपमा जरा जारमा राख्नुहोस् र जोड्न हिलाउनुहोस्।
- ड्रेसिङले तेल र सिरका गठबन्धनको रूपमा क्रीमयुक्त बनावटको साथ हल्का रंगलाई बदल्दछ।
डिलको बारेमा सुझाव: यदि तपाइँ सलादको लागि ताजा डिल फेला पार्न सक्नुहुन्न भने, ड्रेसिंगमा 1 चम्मचको सुकेको डिल जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 248 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |