जुक (चावल दलिया) सधैं गरीब को लागि अनाज बढाउन र बीमार, जवान, या बुजुर्गों को पेट को लागी कोरिया मा खाएको थियो। नाश्ता वा अर्को हल्का खानाको रुपमा, वा बिरामीको लागि सान्त्वनाको खानाको रुपमा यो अझै स्न्याकको रूपमा आनन्दित छ। पट जक चिकनी र सूक्ष्म मिठोपनको साथ हल्का हुन्छ, तर नियमित सेतो चावलको ठाउँमा पनि कुखुरा बिना खाईन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मीठो रातो सेम, 2 घण्टाको लागि भिगोयो
- 3/4 प्याला चावल, 30 मिनेटको लागि भिगोयो
- 2 चम्मच नमक
- 8 कप पानी
- चीनी (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक: मीठो चावलको बलमा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बर्तनमा, केही मिनेटका लागि पर्बोली सेम।
- पानी खारेज गर्नुहोस्।
- 8 कप पानी र फोडा जोड्नुहोस् जब सम्म सेम पूर्णतया नरम हुन्छ (2-3 घण्टा)।
- लगभग 2 कप तरल बचत गर्नुहोस् र सेम को बाकी एक स्ट्रिनेटर मा निकास गर्नुहोस्।
- सेममा नमक जोड्नुहोस् र स्टेनरमा सेमलाई कटोराको माथि सेट गर्नुहोस्।
- फलफूलमा नयाँ पानी पकाउनुहोस् र मसाले जारी राख्नुहोस्, जब सम्म तपाईंसँग 7 कप तरल छ।
- स्ट्रिटरमा स्किनहरू खारेज गर्नुहोस्।
- मसलायुक्त तरल तरल गर्न आरक्षित उबलिएको तरल थप्नुहोस्।
- सेम ठोस बस्न नभएसम्म तरल खनिन्छ।
- चावल जोड्नुहोस् र बियर को सबै भन्दा मल (बिना बिन ठोस) पोटमा।
- एक फोडा ल्याउनुहोस् र तुरुन्तै उमंग पार्नुहोस्।
- लगभग 8 मिनेट कुकुर, वा चावल निविदा नभएसम्म।
- Spoonfuls मा जक गर्न बीन ठोस जोड्नुहोस्, प्रायः स्ट्राइकिंग ताकि यो जला गर्दैन।
- यदि तपाईं मीठो चावलको बलमा सेवा गर्न चाहानुहुन्छ भने, तपाईले भण्डारणमा मीठो चावलको केक (injulmi) सानो क्यूबमा कटौती गर्न सक्नुहुन्छ र यो लगभग जुन भयो भने जोकमा थप्न सक्नुहुन्छ।
- चीनीको साथमा कोटोको तातो कटोरेहरू राख्नुहोस् ताकि डिनरहरूले यसलाई आफ्नो मिठास स्तरमा राख्नु पर्छ (वा सुर्यो पोर्चुगलको लागि नमक)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 201 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 786 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 9 जी |