Chilcano de pescado (एक माछा सूप) संग भ्रमित हुनु हुँदैन, एक चिलानो डे पिस्को पस्को संग बने एक ताज़ा ककटेल हो, पेरू मा निर्मित एक अद्वितीय ब्रान्ड। प्रसिद्ध ज्ञात पस्को खट्टे भन्दा सरल बनाउन यो सरल छ - तपाईले मात्र बिस्तारमा अवयवहरू राख्नुभयो र तिनीहरू आफैलाई मिश्रण गर्नुहुन्छ।
एल chilcano मेरो पतिको मनपर्ने पेय हो, र हामी मित्रहरु को लागि जब हामी बनाउछौं हामी सधैं राम्रा हुन्छौं। ("यो राम्रो छ! यो पेयमा शराब कस्तो छ भनिन्छ? 'शान्ति कोर'?)) Chilcanos आश्चर्यजनक कुरा हो, यस्तो साधारण पेयको लागि - लेमन, पिस्को, र अदरक एले नयाँ र राम्रो कुरामा केही मिश्रण गर्छ। । गर्मीको तातो गर्मीमा ठूलो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औंस
- अदुवाको जाँड
- 2 औंस पीस्को
- 1/2 कोने (या 1 चम्मच कुंजी नींबू रस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइस क्युबको साथ 8 औंस टम्बलर भर्नुहोस्।
- पस्को माथि बरफ डाल्नुहोस्।
- गिलासमा कागतीको रस निचोल्नुहोस्।
- अँध्यारो अनुहारको साथ गिलास भर्नुहोस्।
- मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 69 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |