यदि तपाईं अण्डा सलाद स्यान्डविच बनाउँदै हुनुहुन्छ भने, यो नुस्खामा भिन्नताहरूसँग एक नजर राख्नुहोस्। पिकनिक, लंच, र दलको लागि अण्डा सलाद स्यान्डविच वा बन्स राम्रो हुन्छ।
तपाईको अण्डा सलाद विशेष, चिकन वा हम, सरसफाइ, अचार, बेल काली मिर्च, प्याज, अजमेर, जडी बूटी, र मसाले समेत धेरै एड-इन विचारहरू यहाँ छन्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
चाइभको साथ अण्ड सलाद
सजिलो अन्डा सलाद
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कडा मेगा अण्डा, कटाई
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 3 चम्मच मेयोनेज
यसलाई कसरी बनाउने?
निम्न मध्ये एकसँग एक कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्:
- 1/4 कप मिनीकृत अजवाइन, 2 चम्मच कफी प्याज, र 2 चम्मच मिर्च चटनी।
- 1/4 कफी पकाएको कटा चिकन र 1 चम्मच करी पाउडर ।
- 1/2 कप मिनिड हम र 2 चम्मच सरसफाइ तयार गरियो।
- 2 चम्मच मिनी ब्लेल्स, 1 चम्मच तैयार दाई, र 1 चम्मच मिशन प्याज।
- 1 चम्मच मिनिल्ड हरी घंटी काली मिर्च, 1 चम्मच कटा भयो पिमेन्टो, र 1 चम्मच मिर्च पाउडर ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 153 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 213 मिलीग्राम |
| सोडियम | 145 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |