यो सजिलो ओइस्टर स्टव नुस्खा ताजा ओस्टर्स, दूध, मक्खन, र सिजनहरु संग बनाइएको छ। पक्काकर्ताहरू र सन्तुष्ट सलादका साथ एक संतोषजनक भोजनको लागि सेवा गर्नुहोस्।
थोडा थोपा थोपाउन को लागी, यो समाप्त हुनु अघि स्टवमा वैकल्पिक आटा र पानी पिडा थप्न सकिन्छ।
हरियाली प्याज वा चिनिहरू अतिरिक्त स्वाद र रंगको लागि स्टवमा थप्न सकिन्छ। अधिकका लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 क्वेर्ट पुरा दूध
- 1/2 कप मक्खन
- ताजा पिन 2
- ओसिस्टर , तरल संग
- 1 1/2 चम्मच नमक, वा स्वाद
- ड्यास केन्ने मिर्च
- 2 चम्मच
- Worcestershire सॉस
- 2 - सबै उद्देश्यको आटा को चम्मच, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- दूधलाई क्रकोपोटमा राख्नुहोस्; 1 1/2 घण्टाको लागि उच्चमा गर्मी।
- एक ससनी मा, मक्खन पिघ्न; ओसिस्टरहरू आफ्नो तरलसँग जोड्नुहोस्। अस्टर्सको किनारमा जबसम्म कडा कम हुन्छ। नुन जोड्नुहोस्, केनी मिर्चको एक ड्यास, र वर्कस्शियर सॉस।
- हट दूधमा ओइटर मिश्रण जोड्नुहोस्। LOW लाई गर्मी घटाउनुहोस् र कहिलेकाहीँ घिमिरे 1 देखि 2 घण्टाको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- यदि वांछित भएमा, वैकल्पिक 2 चम्मचको फलामलाई 3 चम्मच पानीको साथ मिलाउनुहोस्। चिकनी सम्म हलचल र क्रोकपोटमा थप गर्नुहोस्। थोरै चम्किलो पकाएर खाना पकाउनुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- तपाईं अस्टेरलाई उकालो गर्नु अघि, सॉसप्यानमा मक्खनमा 1/2 1/2 कटा हरियो हरियो प्याज जोड्नुहोस् र पारदर्शी सम्म साट। ओस्टर्स र तरल जोड्नुहोस् र नुस्खाको साथ जारी राख्नुहोस्।
- एक अमीर स्टवका लागि सम्पूर्ण दूध को 1 कोर्ट साथ साथ आधे-अर्धको क्वार्टर प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 232 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 46 मिलीग्राम |
| सोडियम | 687 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |