टर्मेरिकसँग चिनियाँ र एशियाई भारतीय औषधिहरूमा एक लामो दुर्व्यवहारको रूपमा लामो परम्परा छ। यो कपडाको रंगको रूपमा सम्पूर्ण इतिहास प्रयोग गरिएको छ।
यो रस र सुचारु व्यंजनहरू थप्न मेरो सबै-समय मनपर्ने मसाले हो किनभने निरन्तर अनुसन्धानले क्यान्सरबाट लड्नको लागि आशाजनक फाइदाहरू देखाउँछ र बीमारीको कारणमा सूजन कम गर्दछ।
टर्मेरिकसँग एक बलियो स्वाद छ जुन आफैलाई धेरै सुन्दर छैन, त्यसैले मेरी श्रीमती र म हाम्रो सबै रस व्यञ्जनहरूमा बसोबास गर्न चाहन्छु। मेरो पत्नीको स्तन क्यान्सरको पुनरुत्थानको विरुद्धमा बहुसंख्यक प्रयासको भागको रूपमा।
यो मसाला मेमोरी बढाउनको लागि प्रारम्भिक अध्ययनमा पाइएको छ।
उत्तम क्री बनाउन प्रयोग गरिने सामग्री मध्ये एक को रूपमा चिनिन्छ, यसले ह्यान्डडोग सरसफाइलाई उज्ज्वल पहेंलो रंग दिन्छ।
यस स्वादिष्ट रस को नुस्खा प्रयास गर्नुहोस हल्दी र कुनै जोडा मिडने वाला संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 गाजर
- 1 एप्पल
- 1 पतली टुक्रा ताजा अदरक
- 1/4 चम्मच टर्मेरिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- राम्रो स्वाद र कम रासायनिक अवशिष्टका लागि जैविक संघटकहरू प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्।
- उच्च पोषक तत्व सामग्रीको लागि जितनी चाँडै आफ्नो रस पिउनुहोस्।
- आकार सेवा: एक व्यक्ति - लगभग 10 औंस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 445 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 436 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 107 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 8 जी |