यो शक्तिशाली हरी पेय सुग्मी रेसिभिङ लिभर सफ्टिसन ग्रीन्सबाट भरेको छ, र तपाईंलाई ऊर्जाको सुखद रमाइलो दिन र सुस्त पाचन प्रणालीमा मद्दत गर्न ग्यारेन्टी गरिन्छ। केला एक शक्तिशाली विकल्प हो जो मान्छे को एक शक्तिशाली हरी स्वाद संग राम्रो नहीं गरिन सक्छ, किनकी यो यसको तीव्रता "softens"। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंका सबै सामग्रीहरू कार्बनिक हुन् कृपया!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 dandelion greens, कटाई (लगभग 1 कप)
- 4 केडी पातहरु, हड्डीहरु लाई हटाईयो र कटा भयो (करीब 2 ½ कप)
- 1 Meyer वा कार्बनिक नींबू, खुर्सानी र 1 "बन्द" मा कटाई
- 1 सानो केला (वैकल्पिक) खुट्टा र 1 "टुक्राहरूमा तोडिएको
- 1 Fuji सेब, 1 "मा काट"
- 1 चम्मच ग्रेटेड अदरक (वैकल्पिक)
- 2 कप फिल्टर पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरू, 2 कप पानीको साथ, ब्लेंडरको क्यान्सरमा (भिटाइ-मिश्रण जस्तै शक्तिशाली ब्लडहरू यी पेयहरूका लागि आदर्श हुन्)। धेरै थोरैसम्म 1-2 मिनेटको लागि उच्च गतिमा मिश्रण गर्नुहोस्। थप पानी थप्न चाहानुहुन्छ कि टाँस्ने स्थिरतासम्म पुग्न।2 सेवा गर्दछ
प्रतिलिपि अधिकार 2010 जेन होय द्वारा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 225 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 5 g |