लेखक डेव डेविटले यस्तो लेखे: "यो चिकन र चिल्लो डिश पश्चिमी पश्चिममा एक मानक हो, जहाँ कुखुरी र खट्टेको स्वाद प्रायः संयुक्त हुन्छ। सुकेको नारंगी पिक्सेल एशियाई बजारमा उपलब्ध छ। कुनै सानो, सूखे लाल चाइल्स यस विधिमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। यो भरि भयो चावल वा चावल पायलफ मा सेवा गर्नुहोस्। "
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1/2 tablespoon cornstarch
- 1 चम्मच सुकेको वार्मोथ वा सेतो शराब
- 1/2 पाउन्ड बेकार चिकन स्तन (1/2 इन्च टुक्राहरू मा कटौती)
- ससका लागि:
- 1/2 चम्मच अदरक (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच लसुन (मिनिसिङ)
- 1 हरियो प्याज (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच ग्राउच सिचुआन मिर्चेरकर्स
- 1 चम्मच सुकेको वार्मोथ वा सेतो शराब
- 2 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच हट सेम सस
- 2 चम्मच सूखे सुन्तला पिक्सेल (1/2 घण्टा र टुक्राएको तातो पानीमा भिजेको)
- 2 चम्मच शर्करा (वा शहद)
- 1/2 चम्मच तिलको तेल
- हलका फेरीका लागि:
- 2 चम्मच मूंगफली तेल
- 6 सानो सूखे
- तातो रातो चाइल्स (जस्तै जापानोन्स वा डे अर्ब)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा अचार को लागि सामाग्री को संयोजन, राम्रो हलचल, र चिकन जोडें। 30 मिनेटको लागि बस्नुहोस्।
- एक कटोरा मा सबै सस सामाग्री को मिश्रण, राम्रो हलचल, र अलग।
- उच्च गर्मीमा ठिक पार्नुहोस्। मूंगफली तेल थप गर्नुहोस् र जब यो सुत्न सुरु हुन्छ।
- चिइल र अशुद्ध चिकन थप्नुहोस्। लगभग 1 मिनेटको लागि हलचल।
- अतिरिक्त 30 सेकेन्डको लागि सस र हलचल-फ्ररी थप्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि चिलीहरू हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 498 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,227 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 34 g |