केवल मेक्सिकन मुख्य व्यञ्जनको लागि एक महान पक्ष। तपाईले उनीहरूलाई ब्रोटोटो वा आफ्नो नाचको माथि पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
चरण-दर निर्देशनहरू पनि उपलब्ध छन्। प्रत्येक चरण को तस्वीर संग Refried Beans कसरि गर्ने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप नुहाएको पिन्टो सेम
- 2 sprigs epazote (यदि उपलब्ध छ)
- 1/2 कप बेकन डिपप्पिंग वा अनुहार
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 serrano चिली, बीउ र हल (वैकल्पिक)
- नमक स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सेन्स कुल्ला र मलबे जाँच गर्नुहोस्। ठूलो बर्तनमा ठाउँ बीन्स र पानी भरेर (लगभग 7 कप।) एपजोट थप्नुहोस्। सेमलाई फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि 2 घण्टाको लागि ढिलो सिम्मरमा घटाउनुहोस्। यदि पानी स्तर कम हुन्छ भने, अधिक उबलते तातो पानीको साथ बदल्नुहोस्।
- जब सेम अत्यन्त नरम हुन्छ, हीटिंग drippings द्वारा एक ठूलो स्किलेट तयार गर्नुहोस् वा मध्यम गर्मीमा अड्किन्छ। ब्रान्ड नभएसम्म serrano chiles कुकुर। एक स्लटेड चम्मच प्रयोग गरेर, 1/2 सेप्टेम्बर सेम सेम मा जोड्नुहोस् र चम्मचको पछाडि वा म्याशिंग ब्रेसिज संग मैश गर्नुहोस्। यदि मिश्रण मोटो देखिन्छ भने सेमबाट पकाउने तरल को चम्मचको बारेमा थप्नुहोस्।
- बीन्सहरू थप्न जारी राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई एकसाथ मिलाउनुहोस्, आवश्यक रूपमा तरल थप गर्नुहोस्। चिल्लाहरू हटाउनुहोस् र छोड्नुहोस्। लसुन पाउडर र नमक स्वाद जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 102 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |