आफ्नो रोटी मिसिन व्यञ्जनहरु को संग्रह मा यो पोषक quinoa कोट रोटी जोडें। Quinoa दक्षिण अमेरिका को Andean पर्वत क्षेत्र मा बढेको उच्च प्रोटीन अनाज हो। यसमा एक पोषक स्वाद र chewy बनावट छ - यस सुन्दर रोटीमा स्वादिष्ट।
रोटी quinoa कोण तिनीहरूलाई रोटी थप्न अघि पकाउन आवश्यक छ, वा पका quinoa को लागि क्विनो फ्लेक्स (कोइनोका प्रसंस्कृत रूप को लागी तातो अनाज को रूप मा खाने को लागि प्रोटीन गरिएको छ) को ठाँउ र अतिरिक्त कदम को खत्म गर्न को लागि।
यदि तपाईंसँग रोटी मिसिन छैन भने चिन्ता नगर्नुहोस्। हनी quinoa रोटी को लागि यो नुस्खा प्रयास गर्नुहोस् पुरानो तरिकाले बनाएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप नुकाइएको क्विनो (वा 1/2 कप
- quinoa फ्लेक्स )
- 2/3 कप पानी (क्विओना अनाज खाना पकाउने; क्वीनो फ्लेक्स प्रयोग गर्नु आवश्यक छैन)
- 1 कप तितली
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच हनी
- 4 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप चाँडो जुका
- 1/2 कप पुरा गे गेडा आटा
- 1 1/2 कप रोटी आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्वीनोमा साउसेपमा थप्नुहोस् र पानीसँग आवरण गर्नुहोस् (कच्चा क्विनोको सट्टा क्विनो आटा प्रयोग गरेर, यो चरण छोड्नुहोस्)। 5 मिनेटको लागि एक फोडा र फोडा ल्याउन, कवर गरियो।
- गर्मीलाई बन्द गर्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि क्विनो सिटमा राख्नुहोस्।
- निर्माताको निर्देशन अनुसार पका quinoa (वा क्विनो आटा) सहित रोटी मिसिनमा सबै अवयवहरू थप्नुहोस्।
- सम्पूर्ण क्रेनको लागि कार्यक्रम मेशिन र बेक।
- स्लिङ गर्नु अघि रोटी ठिक गरौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 295 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 517 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |