ग्रीक मा: γλυκό κυδώνι, घोषित ghlee-KOH kee-THOH-nee
कुखुरा खाना पकाउने उत्तम फल हुन्। ग्रीसमा, हामी तिनीहरूसँग एक्लै खाना पकाउने (पकाएको सेबको समान), र उनीहरूको मार्मिकडमा बनाइदिन्छ र यो स्वादिष्ट र रङ्गीतिक चम्मचमा मीठो (संरक्षित, चम्मचद्वारा सेवा गर्दछ), चिनी सिरपको साथ। नुस्खा 2 भागों को लागी कल छ, बोकेको क्विन्स (वजन द्वारा) 1 भाग को चीनी सम्म। यो नुस्खाले 6-7 कप बनाउनेछ। अधिक बनाउनको लागि, मात्रा बढाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 1/2 पाउन्ड
- क्विन्स (3 1/2 पाउन्ड खुर्सानी र बीउ)
- 1 3/4 पाउण्डको चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
फज हटाउनका लागि पानी र तौलिया सुचारुको बीचमा क्विन्सहरू चलाउनुहोस् (आचरण फज जस्तै)। पानीको ठूलो कटोरा तयार पार्नुहोस्।
Quinces तयार गर्न:
- किनकि क्विन्स लुग्ले एक पटक खुल्ला पार्दा अन्धकार हुन्छ, सानो स्लाइसको साथ काम गर्नुहोस्, एक समयमा एक।
- फलफूलको पतली टुक्रा फलको माथिबाट तल (पार नगर्ने) बाट, लगभग 1/3 इन्च चौडाई। पिक्सेल र ट्रिम केन्द्र हटाउनुहोस्, तपाईले स्याउ पाउनुहुनेछ।
- टुक्राको लम्बाइको बीचमा लम्बाईमा र त्यसपछि पतली रङमा राख्नुहोस् र अन्यथा, क्वेन्जनलाई अन्धकार पार्नेछ। सबै कुमानाहरू काटिएका, खुम्च्याइएका र पानीमा राखे सम्म जारी राख्नुहोस्।
- एक स्ट्रिनेजर मा नाली, र दौडने पानी को तहत कुल्ला।
- क्विन्जलाई एक ठूलो बर्तनमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र फलको माथि पुग्न पर्याप्त पानी जोड्नुहोस्।
- चिनियाँ, आवरण थप्नुहोस् र उच्च गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- जब एक पूर्ण फोइल पुग्छ, मध्यम मा उच्च तल्लो तापमा, आवरण हटाउनुहोस्, र सिरप कोट सम्म चम्मच, मध्यम डिपि - लगभग 1 घण्टा सम्म पकाउनुहोस्। नोट : कच्चा रेजिनको रंग एक जस्तै छ। नाशपाती जब यो पकाउँछ, यो नुस्खाको आधारमा हल्का देखि अँध्यारोमा एक रातो रङ्ग हुन्छ।
- 30 मिनेटको लागि शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्। वाटरलाइट सीलहरूसँग जारमा चम्मच, र सील गर्न पूर्णतया ठुलो हुन अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 28 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |